Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

forum dla ludzi z chorobami oraz zaburzeniami psychicznymi


Rekomendowane odpowiedzi
(edytowane)

Witam. Tworzę forum dla ludzi z chorobami oraz zaburzeniami psychicznymi. Potrzebuję jednej osoby do szeregu ekipy. Osoba która będzie odpowiedzialna za szatę wizualną forum, jak i za optymalizację szaty forum. Mam licencję przedłużoną do końca czerwca 2019. Oczekuję punktualności, poważnego i dorosłego myślenia. Nienawidzę jak ktoś obiecuje jedno a wcale tego nie robi a robi coś innego niż to co było ustalane. Więc jeśli masz taką cechę to nie dla Ciebie jest to miejsce. Takiej osoby potrzebuję na stałe, forum jest tworzone na poważnie. Wszystkie posty np. o samobójstwie, będą zgłaszane zgodnie z prawem od razu na policję. Czemu takie forum? Sam wyszłem prawie z ciężkiej nerwicy lękowej i derealizacji oraz depersonalizacji. Zawsze byłem dla wszystkich chętny dla pomocy. Wiem że takich for jest kilka, ale jak ja już coś robię to musi być porządnie i to będzie największe forum w polsce. Osoba której poszukuję, będzie miała za zadanie wykonanie motywu od podstaw w ciemnej kolorystyce aby nikogo oczy nie bolały. Nikt długo nie wysiedzi na forum przy jasnych kolorach, tym bardziej nikt nocą nie zajrzy bo będą jasne kolory biły po oczach. Pomijając motyw, to wszelkie ikonki do działów, subdziałów, jakiś eventów i innych. Co w zamian? Forum póki co nie będzie zarabiało, one nie jest stworzone pod zarobek, tylko w celu pomocy dla ludzi chorych oraz zaburzonych bądź zdrowych ale opiekujących się takimi osobami. Coś pomyśli się w późniejszym czasie nad tym. Można uruchomić w sumie dotacje na forum. Na pewno ranga na forum z uprawnieniami moderatora - może być zmieniona nazwa tej rangi np. moderator, grafik itd. Jeśli kogoś zainteresowało moje ogłoszenie to zapraszam do kontaktu. Kontakt przez prywatną wiadomość tu na forum.

Właścicielem oraz administratorem będę tylko ja jeden, bo zgodnie z rodo może być jeden i dostęp do ACP mam tylko ja i nikt inny.
 

Pozdrawiam.

Edytowane przez michalsky394
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że masz licencję do końca czerwca 2019 roku - czyli IPS tak? Poszukujesz jak napisałeś "odpowiedzialnej osoby do pomocy przy wyglądzie forum", za co dajesz sam kolorek na forum czy masz zamiar jej za to zapłacić? Nikt nie zrobi takiej roboty za free, chyba że amator chcący się poduczyć gimp'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...