Skocz do zawartości

FreeBSD 11.2 / AMD64. Czas idzie dwie godziny do przodu


michalsky394
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem dotyczy daty i czasu na FreeBSD 11.2. Podczas instalacji, normalnie zaznaczyłem aby było wszystko polskie. Co restart systemu mam czas dwie godziny do przodu i data jest w formacie 2018-09-17 a chciałbym 17.09.2018 no i czas 24 godzinny normalny np. 11:29:20.

Co restart maszyny się to kasuje. Ktoś coś poradzi? Szału już z tym dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

 • Ostatnio przeglądający

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
 • Podobna zawartość

  • Instalacja phpMyAdmin na FreeBSD 11
   phpMyAdmin jest dostępny w domyślnym repozytorium FreeBSD. Możesz zainstalować phpMyAdmin poprzez komendę:
   pkg install phpMyAdmin-php72-4.8.3 phpMyAdmin powinien zostać pobrany i zainstalowany w folderze /usr/local/www/phpMyAdmin/
   Skopiuj przykładową konfigurację phpMyAdmin do jej domyślnej lokalizacji, uruchamiając:
   cp /usr/local/www/phpMyAdmin/config.sample.inc.php /usr/local/www/phpMyAdmin/config.inc.php Edytuj plik konfiguracyjny Apache za pomocą następującego polecenia.
   nano /usr/local/etc/apache24/httpd.conf Dodaj następujące wiersze na końcu pliku.
   Alias /phpmyadmin/ "/usr/local/www/phpMyAdmin/" <Directory "/usr/local/www/phpMyAdmin/"> Options None AllowOverride Limit Require all granted </Directory> Zrestartuj serwer WWW Apache, uruchamiając:
   service apache24 restart Logowanie do phpMyAdmin:
   Dzięki wcześniej dodanemu przekierowaniu w pliku konfiguracyjnym możemy się zalogować do phpMyAdmin poprzez adres:
   http://Your_Server_IP/phpmyadmin/ Zaloguj się przy użyciu nazwy użytkownika root i hasła jakie ustawiłeś wcześniej.
  • Witam Mam takie pytanie. Czy jest jakiś darmowy VPS z FreeBSD bo na razie nie mam skąd $$ wziąć a sponsor mi się urwał i straciłem kontakt z nim.
   Miałby ktoś link do jakiegoś darmowego VPSa. Umiem postawić serwer metin2, miałem już sporo i mogę dać z tego nawet zysku 30-40% jak bym skończył go stworzyć i start zrobił?
  • chciałby ktoś za sponsorować nie duże części Maszyny z systemem freebsd mam prawie ukończony Serwer Typu Easy/PvP/4FUN Projekt Metina Na starcie chętnie pod stronę główną itd podepnę pod Sponsora płatności wszystkie wiec nie straci nikt nic więcej na gg 65215749 lub na pw lub na emailu jajaaj-dada@wp.pl czekam na chętnego wiec Pisać śmiało kto by chciał za sponsorować ! 
  • Witam wiecie może gdzie znajdę VPS lub coś z systemem freebsd do 100 zł i żeby miało 32 bit 9.2 lub 9.3 prosił bym bardzo o pomoc !
  • Witam. Przy złożeniu podania o stały adres ip, musiałem podać adres mac swojej karty sieciowej. Teraz gdy chcę skonfigurować połączenie pod mój stały adres ip w virtualbox w systemie freebsd czy linux to system się czepia o adres mac bo maszyna wrzeszczy że adres mac jest wykorzystywany.
   Nawet wymuszenie w maszynie uzywanie tego adresu mac nic nie daje.Nie ma totalnie całkiem internetu w maszynie a w całym kompie jest i wszystko chodzi. Czy jest możliwość, aby dostawca internetu jakoś ten mac odblokował aby się maszyna nie czepiała i był normalnie w niej internet?
 • Najnowsze tematy

 • Ostatnio rozwiązane

×