Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Genialne covery legendarnych wykonawców! Marc Martel, David Thibault


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Buszując po YouTube i szukając fajnych coverów natknąłem się na kilku niesamowitych artystów których głosy brzmią prawie tak samo jak oryginalnych wykonawców. I to nie byle jakich wykonawców a prawdziwych legend takich jak Freddie Mercury czy Elvis Presley. Coś niesamowitego.  Jeżeli znacie podobne wykonania to podzielcie się w komentarzu.

Marc Martel - Freddie Mercury

Ciekawostki:

W 2011 roku Roger Taylor zorganizował konkurs na członków zespołu Queen Extravaganza. Bezkonkurencyjny okazał się Marc Martel, którego głos zachwycił miliony internautów. Dzięki czemu przez sześć tygodni miał przyjemność występować z zespołem The Queen Extravaganza.

Marc współpracował przy tworzeniu filmu Bohemian Rhapsody (2018).

 Bogdan Loan - Michael Jackson

Bogdan Loan zaśpiewał utwór "Earth Song" Michaela Jacksona, w rumuńskim The Voice. Stanął na scenie i zaśpiewał głosem Michaela Jacksona! Jurorzy po prostu oszaleli   

David Thibault - Elvis Presley

David Thibault został zaproszony do radia CKOI. Scoverował świąteczną piosenkę Elvisa Presleya Blue Christmas. Jego występ podczas wizyty w jednej z kanadyjskiej rozgłośni radiowych zadziwił wszystkich. Elvis żyje, Król powrócił - tak o 16-latku pisały wówczas media.

Vince Mira - Johnny Cash

Być może jesteś zbyt młody, żeby wiedzieć, kim był Johnny Cash, ale jeśli chcesz wiedzieć, jak on brzmi, posłuchaj tego 15-latka. Vince Mira nie jest przeciętnym dzieckiem. Jest naprawdę niesamowitym odtwórcą Johnny'ego Casha. Jego cover legendarnego utworu "Ring of Fire"  w programie The Ellen DeGeneres Show całkowicie zachwycił widzów w studiu i przed telewizorem. Jego głos idealnie pasuje do wiejskiej legendy z niskim i aksamitnym tonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...