Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Google będzie usuwać konta za brak aktywności


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Google zmienia politykę i będzie usuwać konta. Zmiana polityki Google została ogłoszona jeszcze w grudniu zeszłego roku.

Google planuje usuwać wszystkie te, których właściciele nie logowali się do nich od co najmniej 24 miesięcy. Ma to pozwolić firmie na zwolnienie cennego miejsca na serwerach oraz pozbycie się tych kont, które realnie nie są wykorzystywane.


Mam utworzonych kilkadziesiąt kont w Google Drive i kilkaset GB wrzuconych danych to czy mi je usuną? 2 lata temu je wrzuciłem to czy szybko trzeba się co 2 lata logować żeby danych nie usunęli? Czy logowanie co 2 lata gwarantuje pozostawienie danych na koncie Google Drive?

Na http://chomikuj.pl też kasują dane ale nawet wtedy gdy się regularnie loguje.

Który dysk internetowy może za darmo w nieskończoność przechowywać dane które za darmo na start ma co najmniej 10 GB na dowolne dane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azaz Google zapowiada, że nie planuje usuwać żadnych danych przed 1 czerwca 2023 roku. Dodatkowo wszyscy użytkownicy otrzymają co najmniej kilka przypomnień zanim Google zdecyduje się na usunięcie ich prywatnych zdjęć, plików czy całego konta na platformie.

Wystarczy zalogować się raz na 2 lata i Google nie usunie konta.

Godzinę temu, azaz napisał:

Na http://chomikuj.pl też kasują dane ale nawet wtedy gdy się regularnie loguje.

Portal Chomikuj, co jakiś czas jest pozywany za rozpowszechnianie nielegalnie plików bez zgody autorów. 90% użytkowników na tym portalu złamało prawa autorskie 😉 

Kasują i będą kasować bo tak im sąd nakazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...