Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Google reklamuje SCAM! Uwaga na pltorrenty org oraz Torrenty--org

Recommended Posts

Guest

Mimo że wiele mediów pisało o tym iż Torrenty.org nie powróciły a jest to jedynie SCAM wciąż wielu użytkowników daje się nabrać. Oszuści zarabiający na SMS Premium są na tyle chamscy że wykupili sobie reklamę w Google. Jeżeli wstukamy coś na temat Torrenty.org od razu na pierwszej pozycji zobaczymy ich reklamę.

 

pltorrentyorg.jpg.08a749eb5ef38598fe4160af1ea51ec1.jpg

 

Strona wygląda bardzo podobnie dlatego że skopiowali arkusz stylów oraz dodali podstronę HTML (registation.html) aby wyglądało iż jest to skrypt.. pozostałe linki rzecz jasna nie działają, a próba zalogowania się (login.php) kończy się niepowodzeniem bo nie ma takiej strony.

 

Oszuści korzystają z wyrobionej marki serwisu, mimo że minęło już kilka miesięcy od upadku serwisu w dalszym ciągu frazę "Torrenty.org" wpisuje w wyszukiwarkę miesięcznie kilkanaście tysięcy internautów. 

 

Jak możemy przeczytać na stronie rejestracji, aby zarejestrować się w serwisie pltorrenty.org lub  Torrenty--org.pl koszt SMS wynosi  2.46 z VAT jednak niżej w stopce

 

Cytuj

rejstracja wiąże się z usługą Premium SMS dostępną w sieciach Plus, T-Mobile, Orange oraz Play. Koszt wysłania SMS wynosi 25,00 zł (30,75 zł brutto). Wysyłając SMS oświadczasz, że akceptujesz Regulamin usługi. Kontakt i reklamacje: reklamacje24@op.pl. Płatności obsługuje HotPay.pl - regulamin płatności sms

 

Napiszę wprost Torrenty.org nigdy nie powrócą! Autorzy oznajmili to już bardzo dawno, to co zobaczycie w internecie jest podróbą i wyłudzeniem pieniędzy o czym informowali też sami autorzy. Uważajcie na portale bo zapewne pojawią się nowe. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Create a New Account. It’s free and easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...