Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Gra flesh player'owa "My Lands" a jego brak.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Cześć prawie wszystkim 🙂

Na samym początku wyjaśnię że jest pewna gra tj. mlgame.pl (My Lands), gra przeglądarkowa która przez dotychczas używała flesha w celu umozliwienia gry, po jego zakończeniu wystawili swojego klienta.

Cytat

Obsługa Flash Player zakończy się 12/01/2021. Aby kontynuować grę, zalecamy zainstalowanie klienta My Lands.

Tak ktoś zapyta mogę na nim zagrać, lecz niestety administracja ceni sobie brak multikont, lecz dwie osoby korzystające z komputera nie mogą grać jednocześnie w tą grę iż dostana bana. Lata czasu uzywałem do tego przeglądarki znanej jako TOR zmieniała ip na rozne regiony co powodowało ze mogliśmy grać bez problemu. 

I tutaj moje pytanie orientuje się ktoś jak mógłbym znów grać poprzez przeglądarkę? Lub może jest aplikacja zmieniająca VPN aby istnie zmieniała IP a możliwość korzystania z klienta gry na komputerze?

Dziękuję śmiałkom za pomoc, pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jeśli dobrze rozumiem to po prostu wystarczy coś pokroju NordVPN i gdy gra jedna osoba ustawiać Serwer X, a gdy gra druga serwer Y.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Zasłużony

Tor działał na zasadzie różnorodnego zmiany ip podczas użytkownia, po wyjściu konta i logowaniu na inne trzeba było ustawić na nowo. Zapewne w pewnym sensie sie rozumiemy, nie chodzi mi ze w danym momencie musza byc dwie osoby na koncie, zeby na dwa rozne nie logowało sie jedno IP

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Założyciel

@Roughster Gra My Lands, wcześniej była dostępna przez przeglądarkę za sprawą Adobe Flash Player, i wtedy można byłoby użyć NordVPN.

Ale po wycofaniu AFP autorzy gry wydali klienta którego się instaluje na komputerze. 

@skrim zapewne chodzi o to że jak zaloguje się z klienta (nie przeglądarki) na dwa różne konta z tego samego adresu IPv4 (lokalnego) to może dostać bana.

Spróbuj może CloudFlare Wrap+ albo jak masz Windows 10 to -- Ustawienia -- Sieć i Internet -- Serwer Proxy -- Użyj serwera Proxy 

Wpisz tutaj adres IP i Port serwera Proxy. Listę serwerów Proxy znajdziesz tu: Free Proxy List

Pole "Nie używaj serwera proxy dla adresów lokalnych (intranetowych)" zostaw odznaczone. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...