Jump to content
shaker

Grand Theft Auto V: Data premiery?

Recommended Posts

shaker

grand-theft-auto-v_173bp.jpg

Serwis Joystiq trafił na internetowe CV jednego z grafików związanych ze studiem Rockstar North. Spośród wielu swoich prac wymienia m.in. te związane z produkcją gry Grand Theft Auto V. Zaraz obok podaje datę premiery tego tytułu. Jaką?

Zgodnie z CV - którego fragment widzicie powyżej - Grand Theft Auto V miałoby ukazać się w październiku tego roku. Czy to wiarygodne? Jeśli za dowód na "tak" uznamy fakt, że zaraz po publikacji tych informacji CV usunięto, zdaje się, że coś jest na rzeczy.

Premiera w październiku dałaby marketingowcom Rockstara wystarczająco długi oddech od premiery Maksa Payne'a 3, a jednocześnie pozwoliłaby uniknąć bezpośredniego zderzenia z Call of Duty (choć w tym okresie nie ma dobrej daty - w październiku ma przecież wyjść podobny gameplayowo Assassin's Creed III).

Przeciw tej plotce świadczą z kolei dwie rzeczy: po pierwsze Rockstar nigdy przenigdy nie wydawał dwóch gier w jednym roku, po drugie zaś w październiku Take-Two, wydawca gier Rockstara, ma już wyznaczoną premierę BioShock Infinite, a portefele graczy nie są przecież szczególnie głębokie.

Pozostaje więc - jak zwykle - czekać na oficjalne informacje.

zródło: cdaction.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel

Super, super premiera coraz bliżej. Już nie mogę się doczekać. :brawo:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...