Jump to content
Sign in to follow this  
FirebladeR

GTA V - Połączenie z serwerami rockstar nie powiodło się...

Recommended Posts

Witam, nie mogę uruchomić GTA V ponieważ mam błąd Pojawia się komunikat:

 

Cytuj

Połączenie z serwerami rockstar nie powiodło się. Aktywacja GTA V wymaga połączenia z internetem. Sprawdź działanie swojego łącza i kliknij ponów lub wyjdź.

 

image

Share this post


Link to post

@up

Rozwiązywanie problemów z połączeniem w GTA Online - Rockstar Games Customer Sup...

 

Pytanie: Ciągle tracę połączenie z GTA Online i nie mogę połączyć się z innymi graczami. Wciąż pojawiają się komunikaty, że nie udało się zapisać gry, sesja wygasła z powodu nieznanego błędu sieciowego albo że gra nie mogła odnaleźć sesji bądź usługa Rockstar jest niedostępna. Jak mogę temu zaradzić?

Odpowiedź: Najpierw sprawdź status serwerów GTA Online, aby wykluczyć przyczynę w postaci przerwy technicznej.

 

Jeśli serwery GTA Online są czynne, a problemy wciąż się powtarzają, spowodowane są prawdopodobnie ustawieniami sieciowymi bądź konfliktem z niekompatybilnym rodzajem połączenia innych graczy.

 

Upewnij się, że Twoje połączenie z internetem spełnia lub przekracza wymagania poniżej (możesz sprawdzić prędkość swojego połączenia na jakiejkolwiek stronie to sprawdzającej, np. speedtest.net.):

  • Prędkość pobierania: 3Mb/s
  • Prędkość wysyłania (zalecana): 1Mb/s
  • Prędkość wysyłania (minimalna): .5Mb/s

 

Jeśli prędkość Twojego połączenia spełnia kryteria wymienione powyżej, spróbuj zmienić swoje ustawienia NAT na OTWARTE poprzez połączenie konsoli bezpośrednio z modemem za pośrednictwem kabli, omijając modem kompletnie.

 

Uwaga: Aby sprawdzić, czy to właśnie router stanowi przyczynę problemu, można połączyć konsolę bezpośrednio do modemu (oddzielnego urządzenia) za pomocą kabla Ethernet (a nie wi-fi) i w ten sposób go pominąć. Możliwe jest to tylko wtedy, gdy modem i router są rozdzielone. Jeśli posiadasz połączenie modemu i routera w jednym urządzeniu, zobacz znajdującą się na dole strony poradę nr 6 dotyczącą połączenia mostkowego.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Create a New Account. It’s free and easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...