Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe
 1. Tomik

  Tomik

 • Podobna zawartość

  • Przez socjopata
   Problem wycieku danych z systemu PESEL może dotyczyć jednej trzeciej lub nawet połowy dorosłych obywateli oraz radzi, co należy zrobić, aby uniknąć największych kłopotów, np. spłacania cudzego kredytu.
   Przyznać się Panowie i Panie kto maczał w tym palce
   http://tvn24bis.pl/tech,80/kradziez-danych-z-systemu-pesel-kroki-po-kradziezy-danych,671587.html
  • Przez SeNioR
   Z Facebooka zniknął fanpage popularnego polskiego serwisu Demotywatory. Fanpage został zablokowany w czwartek, 21 stycznia.
   Obecnie można ujrzeć standardową wiadomość o niedostępnej stronie "This Page Isn't Available. The link may be broken, or the page may have been removed. Check to see if the link you're trying to open is correct.". 
   Fanpage Demotywatory obserwowany był przez blisko 2 mln osób. Wiadomo tylko, że nastąpiło to najprawdopodobniej na skutek naruszenia regulaminu serwisu Facebook - może to obejmować zarówno publikowanie kontrowersyjnych, łamiących prawo treści, jak również nawoływanie do przemocy, wpisy rasistowskie albo o charakterze pornograficznym.
   Oficjalnie nie została podana żadna konkretna przyczyna zbanowania serwisu na Facebooku. Użytkownicy Demotywatorów podejrzewają że może mieć to związek z niedawno otworzonym serwisem społecznościowym Albicla.com.
   Demotywatory powstały w 2008 r. Twórcami są sami użytkownicy. Z biegiem czasu Demotywatory stały się miejscem publikacji zabawnych, czasem skłaniających do refleksji obrazków / memów.
  • Przez SpaceX
   Witam. W ostatnich czasach miałem różne fake konta na facebooku. Doszło do tego że teraz jak zakładam nowe dostaje od razu blokade z weryfikacją, wysyłam prawdziwe zdjęcie, a ktoś tam jakiś trol z biura facebooka blokuje konto na amen. I mam pytanie czy wymiana płyty głównej pomoże? bo oni tam jakiś filtr nakładają chyba na komputer, bo wymiana modemu nie pomogła.
  • Przez krystianj87
   Witam. W trakcie przeglądania Facebooka pojawił się BlueScreen. Wiem, że mój komputer jest wiekowy, wiem że pora go wymienić, ale na razie ważniejsze rzeczy masz do roboty.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...