Skocz do zawartości
Daniel

HUD i Pocket Edition - Minecraft

Polecane posty

Daniel

Do poniedziałku Jeb ma zająć się nad HUD’em, gdy Kappische wciąż pracuje nad multiplayer’em wersji mobilnej Minecraft’a. Możliwe, że owa aktualizacja na urządzenia mobilne pojawi się wraz z aktualizacją przynoszącą ze sobą tryb Survival.

Nie da się ukryć, iż Jeb_ jak i Kappische to 2 najważniejsze osoby Minecraft’a, kolejno, PC oraz Pocket Edition. Cały czas na wersji pecetowej naszej ukochanej gry, widzimy coraz to nowe rzeczy, gdy wersja mobilna rzadko otrzymuje aktualizacje. Możliwe, że po wprowadzeniu, do sklepów Android Market i App Store, aktualizacji Survival’owej, owe będą wychodziły częściej.

Jeb_ opublikował na swoim Twitterze informację, iż będzie pracował nad HUD’em, a do tego zainspirował go użytkownik Oksiboksi. Konkretniej jest mowa konturze bloków, przy wyłączonym HUD. Aktualnie, gdy najedziemy myszką na jakiś blok, uwidacznia się jego kontur. Jeb_ zaplanował usunięcie tego. Może to być pomocne dla osób kręcących różne. nietypowe filmiki o Minecrafcie.

Oksiboksi-4.02.2012-23.06.png

jeb_4.02.2012-22.58.png

Kappische, mimo wszystko, nie zostawia wersji Pocket Edition nietkniętej. Na prośbę użytkownika hus_ain500 o aktualizację multiplayer, odpowiedział, że nadejdzie ona niedługo. Ciekawe czy Kappische miał tutaj na myśli grę przez Internet, czy poprawienie gry w sieci bezprzewodowej.

kappische-4.02.2012-22.59.png

Źródło: mycraft.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...