Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Jak wgrać polskie spolszczenie na Flarum CMS?


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Mativve,

Rekomendowane odpowiedzi

 • Administrator
 • Rozwiązanie

Cześć, wszystko jest opisane na oficjalnej stronie projektu, dokładnie tutaj: Language Pack Installation | Flarum

Skąd pobrać polskie spolszczenie na Flarum?

Polską paczkę językową pod Flarum możesz pobrać z oficjalnej strony Polish Language Pack - Flarum, oczywiście w pełni za darmo. Paczka językowa zawiera tłumaczenia dla Flarum (kompatybilne z wersją 1.0.0 lub nowszą) oraz niemal wszystkich popularnych rozszerzeń.

Co zawiera paczka językowa?

 • Tłumaczenie Flarum
 • Tłumaczenie ACP
 • Tłumaczenia domyślnych rozszerzeń Flarum
 • Tłumaczenia kilku rozszerzeń społeczności

Jak wgrać polskie spolszczenie na Flarum?

Paczki językowe są instalowane w taki sam sposób jak rozszerzenia. Po instalacji paczki językowej przechodzimy do zakładki "Extensions". Tam wyszukujemy słowo "Polski" i po znalezieniu, aktywujemy naszą paczkę.

Po aktywacji udajemy się do zakładki "Dashboard" i klikamy w "Tools" i kolejno klikamy "Clear Cache" w celu opróżnienia pamięci podręcznej. 

Po aktywowaniu języka, możemy ustawić nasz język jako domyślny dla gości oraz wszystkich użytkowników. Aby to zrobić należy przejść na stronę Basics w panelu administracyjnym.

Jak ustawić język domyślny w Flarum?

Aby ustawić zainstalowany przez nas język na domyślny dla gości oraz wszystkich użytkowników udajemy się do zakładki "Basics". Następnie dokonujemy zmiany ustawienia "Default Language" na Polski.

Jeżeli chcemy aby nasi użytkownicy mogli zmienić sobie język forum np. na angielski ( wszystko zależy od zainstalowanych języków ) to zaznaczamy opcję "Show language selector".

 • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 • Podobna zawartość

  • Przez Dazai
   Hejo, zastanawiam się czy istnieją jakieś inne CMSy, aktywnie wspierane poza Vanilla Forums i NodeBB, na których można założyć dyskusyjne forum. Nie szukam żadnych kobył w postaci IPS, vBulletin, XenForo, phpBBX, MyBB, SMF itp.
  • Przez RiV
   Cześć. Ostatnio patrzę się na oprogramowania mało popularne i zauważyłem na tym forum informacje o Anchor CMS. Szukając jeszcze inne oprogramowania w internecie natknąłem się na Flarum. Teraz mam pytanie, który jest bardziej optymalny?
   Flarum Anchor CMS Dzięki za pomoc.
  • Przez NarcyZ
   Flarum is a simple discussion platform for your website. It's fast and easy to use, with all the features you need to run a successful community.
   Flarum is built with PHP and carefully designed to be consistent and intuitive across platforms, out-of-the-box. This is forum software for humans.
   About Flarum
   Author: Toby Zerner (esoTalk Developer) Second Author: Franz Liedke (FluxBB Developer) Home Page: flarum.org Current Version: 0.1.0 beta Last Update: 2021 License: Open-Source MIT GitHub: flarum/flarum Download Flarum
   Download the latest version of Flarum from GitHub.
   Requirements
   PHP 7.3+ MySQL 5.6+ or MariaDB 10.0.5+ Features
   Fast and simple. Beautiful and responsive.  Powerful and extensible. Previews

×
×
 • Dodaj nową pozycję...