Jak zainstalować Windows 10 na Lenovo miix 310-10icr
-
Podobna zawartość
-
Przez Brawo
Cześć, mam 8-letniego Dell Vostro 3450 z Windows 10. Ostatnio podczas uruchamiania przestał wykrywać Windowsa. Przy włączeniu wyświetla się taki ekran:
PXE-E61: Media test failure, check cable.
PXE-M0F: Exiting PXE ROM.
Mogę coś zrobić, żeby go naprawić? A jeśli nie naprawić, to chociaż odzyskać dane?
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
-
Przez Ziko1242
Część
Mam irytujący problem z moim podstarzałym komputerem a mianowicie aby usprawnić jego prace a szczególnie szybkość uruchamiania zakupiłem dysk ssd (kingstone 240 GB) dla jasności ma tez drugi dysk HDD 500GB na programy itd.
Na początku było wszystko git komp uruchamiał sie w kilka sec natomiast po jakimś czasie uruchamianie trwa 3x dłużej. Grzebałem w systemie pozmieniałem co sie da z poradników aby usprawnić prace ale nic z tego. Jakąś połowę dysku ssd mam zajętą ale czy to spowodowałoby aż takie spowolnienie uruchamiania sytemu??
Nie chciałbym również przeinstalowywać systemu.
Dodam, że jak odpiąłem dysk HDD to uruchamianie systemu znacznie przyśpieszyło. Jakieś sugestie co z tym można zrobić ?
-
Przez Adrian Kalinowski
Witam serdecznie, kupiłem sobie na początek kierownicę Logitech Driving Force GT mam problem z sterownikiem dla niej. Gdy instaluje wersje 5.10 instalacja kończy się i nie uruchamia się konfigurator. Po instalacji nie ma śladu w systemie, tak jakby nic się nie zainstalowało.
Wcześniej miałem Logitech Gaming Software (Logitech Profiler) w nowszej wersji bo mam myszkę Logitech G403 Prodigy, usunąłem tą wersje.
Próbowałem na czysto" zainstalować ten 5.10 z zgodnością na inne wersje windowsa itd. ale bez zmian. Mam najnowszego Windows 10 20H2. Kierownica działa ale bez sterownika trochę lipa. Proszę o pomoc.
-
Przez Gość zanka
Witam. Mam laptopa hp i system Windows 10. Nie znam się zbyt na komputerach, ale chciałabym uruchomić Metin 2.
Niestety przy ładowaniu staje na 99% i dalej nie pobiera.. nie wiem jak sobie poradzić z tym problemem. Czy ktoś potrafi pomóc takiemu laikowi?
-
Rekomendowane odpowiedzi
Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się