Skocz do zawartości
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Jak zrobić fajną legendę grup w MyBB?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy istnieje możliwość zrobienia takiej legendy grup w MyBB jak na załączonym zdjęciu ale tylko z moimi grupami dodam plik z nimi też chciałbym mieć takie same kwadraty jak by się dało zrobić.

Nie wiem czy to dział odpowiedni jak coś to Admin nie banuj 😄

LEGENDA GRUP + kolory rang i nazwy .txt Legenda Grup wzór.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW DENZEL super a czy możesz tam dodać tam to wszystko z moich plików co dałem w załączniku żeby były takie kolory jak tam są i wszystkie rangi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(edytowane)

co mam wpisać w nazwie CSS ??bo muszę utworzyć go i jak go nazwać

i mam go dodać do wszystkich czy do wybranego pliku jak do wybranego pliku to do jakiego ?

CSS.jpg

Edytowane przez Flimbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DENZEL Ci pomógł w kodzie, ale kolejnym razem @Flimbo proszę nie kopiuj niczego z kodu źródłowego forum https://csgopolska.com czy każdego innego. Dla CSGOPolska robiłem aktualny projekt forum, w tym grafikę tła w legendzie grup, dottcode kodował ten projekt i dobrze by było to uszanować, bo ktoś za to zapłacił.

Tak samo proszę Cię o usunięcie banerów serwerów w forach bo żywcem je skopiowałeś i zmieniłeś kolor wymazując tekst.

obraz.png.53ea50523f0f0484b81ff24484ade014.png

obraz.png.19aaea3fbc3d22d462e04885566a1cdf.png

Widzę, że mocno się zainspirowałeś tym forum, pytanie co jeszcze skopiowałeś lub skopiujesz?

@Mativve @SeNioR proszę o interwencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARISovsky kod źródłowy Forum ? czy uważasz że skopiowałem cały kod źródłowy Forum https://csgopolska.com

<span style="font-weight: 600; background: url(https://csgopolska.com/uploads/set_resources_17/d0e70b4cbb9ab8afb1bc1065a3f8487a_czerwony.gif);text-shadow: 1px 1px 7px #ff1200;color: #ff1200">
                        <i class="fa fa-spinner fa-spin"></i> Właściciel

Kod na kolor i spinerr i nic więcej nie było kopiowane zależało mi jedynie na tym spinrr jak tam był i to wszystko ale szanuję twoją pracę gdybym wiedział że to twój projekt zwróciłbym się do ciebie sorry 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Flimbo link do autorów motywu jest w stopce. Skopiowałeś jakąś część kodu źródłowego i link do grafiki z forum CSGOPolska i chciałeś to wszystko skleić w całość i wrzucić na swoje forum. Dodatkowo żywcem skopiowałeś grafikę banerów serwerowych wymazując ich logo co widać na załączonym screenie.

obraz.png.c57e6582ace3a74979cd60a37ac40a4a.png

obraz.png.d537e0904fef98a5bf1664d74a5e15dc.png

PS. mam jedną zasadę, nie pomagam osobom, które kradną.

Link do forum jak coś http://cs-buntownicy.ugu.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARISovsky PS. mam jedną zasadę, nie pomagam osobom, które kradną.

Hmm a to bardzo ciekawe 99,8 % twoich prac jest skopiowane z internetu i przerobione na potrzeby innych jak chcesz to możemy się zabawić w detektywa mam taką fajną stronkę która pokazuję oryginalnego autora prac graficznych po wklejeniu grafiki ,zdjęć i innego syfu można w prosty sposób sprawdzić skąd dany plik pochodzi i gdzie powstał więc przestań pierdo..... farmazony jaki z ciebie wielki grafik cały internet to jeden wielki syf i tylko miliony kopi i nic więcej i to na tyle ps. jeśli chcesz dać bana na forum za skopiowanie kodu na kolor i spinera to proszę bardzo  przyjmuję karę na klatę pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Flimbo a czy ja podpisuję się pod daną grafiką, czy pod wykonanym projektem? Zawsze korzystam z darmowych ogólnodostępnych backgroundów, efektów i ikonek, ale ty o tym nie masz bladego pojęcia. Zarzuć teraz Edycie Seremak i Damianowi Kubisiakowi, że też kopiują pracę z internetu w swoich pracach.

Nie interesuje mnie czy to był kod do spinera czy do czegoś innego, a o sam fakt, że skopiowałeś to od kogoś z forum i jeszcze udostępniasz to tutaj jak gdyby nigdy nic. Do tego skopiowałeś banery, które jak widzę już usunąłeś i napisałeś ten durny komentarz by się wybielić i zgrywać hakera z dostępem do wszelkich stron, gdzie komentarz wcześniej szanujesz moje prace i mogłeś się do mnie zgłosić.

Nie robię z siebie wielkiego grafika i nigdy nie robiłem. To ty kradniesz grafikę, którą dla kogoś wykonałem i usuwasz z niej logo. Chciałeś zabłysnąć, ale Ci się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś zabłysnąć, ale Ci się nie udało. Nie mam zamiaru błyszczeć bo nie jestem gwiazdą to po pierwsze po drugie wybielić się nie mam z czego zresztą nie obchodzi mnie to co mówisz  i zastanów się do czego się przyznałeś

 piszesz do mnie Skopiowałeś grafikę ? hmm nie Zawsze korzystam z darmowych ogólnodostępnych prac graficznych , które są na internecie i tyle i nie nabijaj postów więcej można zamknąć temat rozwiązanie już padło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznałem? Do czego? Że korzystam z darmowych ogólnodostępnych materiałów, które wykorzystuję w swoich projektach?

Jestem tu 9 lat, z grafiką działam z 10 lat. Gdybym kopiował czyjeś prace uwierz mi, że nie miałbym rangi tak samo jak nie udzielałbym się już od dawna na tym forum. Poza tym w swoich pracach wykorzystuję darmowe rzeczy, które są do tego stworzone, a nie jak Ty kopiuję kogoś grafikę i wymazuję z niego czyjeś logo.

I nie nabijam postów tylko wyjaśniam temat kradzieży, której dokonałeś, więc przestań się pogrążać. Są screeny, każdy widzi. Pamiętaj, że osobom, które kradną lub robią coś nielegalnie nie udziela się tutaj pomocy i to napisałem kilka postów wyżej, że nie pomagam złodziejom. Nie umiesz się przyznać i tego zaakceptować to Twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, Zastanawiam się co trzeba mieć w głowie, aby jawnie podpierd*lić wszystko z mojego forum, bo samemu się nic nie potrafi. Widzę, że już usunąłeś nasze grafiki, ale to nie zmienia faktu, że chciałeś jawnie podpierd*lić wszystko od nas jak dzban... Strona postawiona na hostingu za 1zł, bieda gryzie portfel...
Dobrze, że z tej "strony/sieci" nic nie wyjdzie !
@SeNioR @Mativve Zainteresujcie się i ukaraicie gościa który stara się ukraść czyjąś pracę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...