Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Jak zrobić wyjątkowe życzenia urodzinowe?


Przejdź do rekomendacji Rozwiązane przez SeNioR,
Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Moja najlepsza przyjaciółka ma niedługo urodziny i chciałam zrobić dla niej coś naprawdę wyjątkowego. Ona dla mnie zrobiła życzenia w piosence... znaczy zrobiła piosenkę (sama śpiewała i grała na gitarze) i wymieniała życzenia i wspomnienia naprawdę dla mnie to był najlepszy prezent na urodziny.

Chciałabym bardzo jakoś się odwdzięczyć zrobić tez w jakiś wspaniały sposób jak dać jej swoje życzenia czy coś, ale odpada zaśpiewanie ponieważ po 1 nie potrafię, a po 2 chciałabym coś swojego wymyślić może ktoś ma jakies propozycję i jakoś mnie nakieruję.

Z góry Bardzo Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz jej pozytywne cechy charakteru i o znaczeniu jaki ma dla Ciebie ta przyjaźń. Wszystko w stylu humorystycznym. Możesz wspomagać się przedmiotami w trakcie recytowania o jej cechach.

Kiedyś całym zespołem zrobiliśmy coś podobnego dla kolegi z firmy w której razem pracowaliśmy. Gość przed 40-ką ale bawił się jak dziecko. I do dziś przy okazji (już nieczęstych) spotkań, przypomina mi o tym jak trzymałam nad jego głową, wędkę z przywiązaną sznurkiem żarówką. 

Nawet najzwyklejsze pomysły realizowane w kreatywny sposób zagnieżdżają się w pamięci na długie lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Rekomendowana odpowiedź

Hej. Mam jeden pomysł. Dość sprawdzony. Jest serwis o nazwie Hype Me. Są na nim artyści różnej maści od piosenkarzy po gwiazdy telewizji.

Świadczą oni różne usługi. Spełniają życzenia. Za kwotę 200 zł np. Krzysztof Ibisz może złożyć Twojej koleżance super życzenia urodzinowe. Możesz zażądać żeby ubrał np. białą koszulę i czerwone kwiaty, lub takie jakie lubi Twoja przyjaciółka. To nie żart, poważnie tak artyści sobie dorabiają. 

Możesz poprosić aby wspomniał o ważnych osobach w jej życiu, mamie, dzieciach albo o jakichś wydarzeniach które akurat ma w planach. Opcji jest wiele.

Polecam, fajny prezent jak ktoś lubi osobę która jest na Hype Me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...