Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Jaka aplikacja mobilna do nabijana fanów na fanpage?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie moze jakies aplikacje np. mobilne dzieki ktorym jest mozliwosc nabijania fanow na fanpage? Cos podobnego do nabijania obserwatorow na instagramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A aplikacje do nabijania obserwatorów na ig masz? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

@m4k Hej. Aplikacji mobilnej nie znam i chyba takiej nie ma. Nie ładnie tak nabijać "sztucznych" fanów. Odpłaci się to później takiej osobie co prowadzi fanpage w najgorszy sposób.

Zwłaszcza teraz jak Facebook bardziej otworzył na to oczy. Wykrywa czy polubienia są nabijane w krótkich odstepach i może zablokować a nawet usunąć taką stronę.

Bo co z tego ze licznik polubień duży jak aktywności na takim fanpage nie będzie żadnej. Uśmiecham się jak widzę na Facebooku firmę ze 100.000 polubień ogólnych a może z 5 osób reaguje na posty.

Nie miałbym tej wiedzy gdyby sam tego nie spróbował. Korzystałem z takiego rozwiązania ale to było może z 7 lat temu. Była to strona LikePlus.eu. Od tamtego czasu na pewno dużo się zmieniło pod względem weryfikacji kont czy regulaminu.

Nie polecam takich rozwiązań. Uwierz mi lepiej jak strona ma mało ale realnych użytkowników niż dużo takich którzy nawet nie wiedzą dlaczego ta strona wyświetla się na ich tablicy i nie mają nic wspólnego z tematyką tej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...