Skocz do zawartości

Jaki skrypt pod automatyczny sklep Counter Strike z obsługą Pukawka?


dwbuh
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez seek,

Rekomendowane odpowiedzi

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

 • Podobna zawartość

  • Shop-Engine to w pełni zautomatyzowany specjalistyczny sklep, działający najdłużej na rynku. Został napisany z myślą o działaniu u boku jednej z największych, działającej od 2007 roku sieci serwerów Counter-Strike.
   Sklep charakteryzuje się czytelnym interfejsem, prostymi formularzami zakupu i AJAXowym systemem zarządzania treścią - dzięki temu strony ładują się niezwykle szybko bez zbędnego przeładowania, a administrator ma możliwość edycji treści na żywo w każdej chwili. Ponadto istnieje możliwość integracji stylu z IP.Board, dzięki czemu w kilka minut odmienisz swój sklep 😉
   Skrypt służy do automatycznej sprzedaży usług na serwerach Counter-Strike, takich jak: Slot, VIP, Premium, Odznaki, Admin, EXP i w przyszłości innych.
   Od strony administracyjnej - skrypt w najnowszej odsłonie pozwala na konfigurację dosłownie wszystkiego bez potrzeby edycji plików. Posiada panel kontrolny, gdzie znajdują się najważniejsze informację oraz statystyki związane z aktualnymi wynikami sprzedaży. Ponadto posiada możliwość przeglądania rozbudowanych raportów, m. in. aktywnych usług, wysłanych formularzy, użytych kodów SMS oraz dokładnych rozliczeń (tabela wyników finansowych). W ACP ponadto można edytować menu, dodawać nowe strony, edytować aktualne oraz zmieniać cennik.
   Cena skryptu w wersji standardowej wynosi 150 zł
   Author: XvAK License Price: 150 PLN Shop Version: 3.0.9 PHP Version: 5.6 Download Shop-Engine

   Ukryta zawartość
   Zareaguj na post lub odpowiedz w temacie aby zobaczyć ukrytą zawartość. Obsługiwane systemy płatności
   Cashbill Dotpay Profitsms Pukawka Gamesol Zabijaka Wiaderko ($) Ownserver ($) Funkcje
   Portfel Logowanie / Rejestracja Panel Administracyjny Rozbudowany Zmiana cen w ACP UStawianie Usług ONLINE System Podstron Bezpieczny w 96% Super Tanio Skin by Xvak sklepu jak i Panelu ADmina Płatnosci SMS: OwnServer oraz Pukawka.pl Obsługa z AMXBANS / GM amxbans Historia Zamówień czyli wypełnione Zamównienia Dodawanie do Sklepu Admina Usługi: Admin , Slot , VIp , Premium (dodatkowa opcja w ACP) Ustawianie Przelewów w ACP
  • Odkodowany skrypt sklepu Shop-Engine w wersji 3.4.0 wspierający wersję PHP 7.3.
   Shop-Engine to w pełni zautomatyzowany specjalistyczny sklep, działający najdłużej na rynku. Skrypt służy do automatycznej sprzedaży usług na serwerach Counter-Strike, takich jak: Slot, VIP, Premium, Odznaki, Admin, EXP.
   Pełny opis sklepu znajduje się tutaj: Shop-Engine - Automated Shop Script
   Author: xVak Edited by: l3szcz Shop Version: 3.4.0 PHP Version: 7.3 Live Demo: SHOP | ENGINE 3.4.0 rev 0.1 Download Shop-Engine

   Ukryta zawartość
   Zareaguj na post lub odpowiedz w temacie aby zobaczyć ukrytą zawartość. Supported payment systems
   Cashbill Dotpay Profitsms Pukawka Gamesol Zabijaka Wiaderko ($) Ownserver ($) Previews

 • Najnowsze tematy

 • Ostatnio rozwiązane

  • Cześć. Tak jak pisałem w poprzednim temacie wynika to z tego że brakuje jednej komórki (td) i atrybutu colspan.  Najlepiej będzie skopiować konstrukcję kodu z szablonu index_whosonline i wkleić do szablonu index_birthdays podmieniając tylko zmienne. Poprawiłem już kod przez ACP 👌
  • Edit. Po zmianie wersji PHP z 5.5.... na 7.4, ustawieniu strefy czasowej z GMT -11 na poprawną GMT +1 oraz zmianie formatu czasu na 24 godzinny, e-mail z aktywacją konta przyszedł po 1 sekundzie od zarejestrowania. Także jeżeli ktoś ma podobny problem to ustawicie nowszą wersję PHP i poprawną strefę czasową w ustawieniu Konfiguracja > Formaty daty i czasu.
  • MyBB z tej zmiennej {$mybb->user['avatar']} nie czyta avataru, jeśli użytkownik go sobie nie ustawi. Rozwiązaniem może być zastosowanie pluginu default avatar (w załączniku, zmieniłem kompatybilność na 18* oraz link do domyślnego avatara - na taki, który domyślnie używa MyBB, żeby nie było problemu, że nie ma takiego pliku). Po zainstalowaniu, w sekcji pluginów pod nazwą i opisem jest takie zdanie: Click here to set a default avatar to current users which do not have one selected. - kliknij aby ustawić domyślny avatar dla wszystkich, którzy takiego nie posiadają. Po tym zabiegu wszystko powinno działać. Chodzi o to, że MyBB nie ustawia w polu user['avatar'] domyślnego avatara dla tych, którzy go sobie nie ustawili. Plugin wymusza (poprzez kliknięcie w ten link w sekcji pluginów) zapisanie w bazie w tym miejscu linku do avatara domyślnego, dzięki czemu zastosowana zmienna w szablonie będzie działać prawidłowo. Jakby co to ten plugin, tylko pamiętaj o zmianie kompatybilności i od razu w kodzie pluginu linku do domyślnego avatara. Ale w załączniku jest plugin bez konieczności grzebania w nim. 🙂   Ukryta zawartość Zareaguj na post lub odpowiedz w temacie aby zobaczyć ukrytą zawartość.
×