Skocz do zawartości

JNS: Outsourcing IT. Wsparcie i obsługa dla korporacji i dużych firm


jns
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Firma JNS zajmuje się świadczeniem usług informatycznych w sektorze b2b. Zajmujemy się głównie obsługą IT dla korporacji, dużych i średnich przedsiębiorstw oraz Urzędów Administracji Publicznej.

Ponieważ technologia rozwija się obecnie bardzo dynamicznie, staramy się rozwijać w wielu kierunkach i oferować szeroki zakres usług: dostarczamy sprzęt i oprogramowanie, a także oferujemy kompleksowe wsparcie IT podczas wdrożeń.

Ciągle staramy się rozwijać i poszerzać naszą ofertę, ponieważ zależy nam na zapewnieniu jak najwyższego standardu obsługi, jak i chcemy mieć pewność, że jesteśmy gotowi na każde wyzwanie. Ważną wartością jest dla nas dbanie o nasze kompetencje, ponieważ uważamy, że to one są gwarantem sukcesu w branży technicznej – informatycznej.

Zależy nam na rzetelności i profesjonalizmie.

W związku z rozwojem naszej firmy bardzo chętnie podejmiemy nowe wyzwania w ramach nowych projektów. Współpraca z nami gwarantuje zadowolenie na każdym etapie projektu i działań.

Znajdujemy się na terenie Łodzi, oferujemy wsparcie na terenie całej Polski.

  • ul. Wróblewskiego 18 (V piętro, biuro 510)
  • 93-578 Łódź
  • (Budynek URBANICA)

Zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: biuro@jns.pl lub do odwiedzenia naszej strony internetowej outsourcing.jns.pl w celu zapoznania się z naszą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×