Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe
 1. edekb

  edekb

 2. Tomik

  Tomik

 3. Mendelson.

  Mendelson.

 4. ups

  ups

 • Podobna zawartość

  • Przez SeNioR
   Mamy kilka nowych informacji w tym parę screenshotów dotyczących phpBB 4 o nazwie kodowej "Triton". 
   Prace nad phpBB4 rozpoczęły się na początku 2020 roku. Nazwa kodowa projektu to "Triton". Projekt jest prowadzony w całości przez wolontariuszy, ludzi który nie czerpią z tego żadnych zysków i którzy pracują na pełny etat w innej pracy.
   phpBB 4 Front-End
   Struktura kodu w phpBB4 nie została w pełni przepisana i jak rozumiem nie zostanie (może w późniejszych wydaniach), główny cel w phpBB 4.0 to skupienie się na dużym liftingu oraz modernizacji platformy. Poprzez "lifting" należy rozumieć udoskonalenie front-endu czyli odświeżenie wyglądu szablonu.
   W 2018 roku na blogu phpBB pojawił się wpis zatytułowany “To the Future” w którym zostały zaprezentowane grafiki nowego wyglądu szablonu oraz kod HTML niektórych sekcji. Wygląd może jeszcze lekko ulec zmianie.
   Home Page

   Kod HTML
   Strona główna: https://codepen.io/hanakin/pen/jvvGLj Edytor: https://codepen.io/hanakin/pen/QPeoWd Schemat kolorów: https://codepen.io/hanakin/pen/MWgdwaM Ikonki: https://codepen.io/hanakin/pen/jBpoep Wygląd profilu w temacie: https://codepen.io/hanakin/pen/KXNyqY Wygląd postu: https://codepen.io/hanakin/pen/jmPOwL Lista tematów: https://codepen.io/hanakin/pen/dNVWmm Cała kolekcja tutaj: https://codepen.io/collection/Drjrjx/
   phpBB4 Release Date
   Developerzy mają zamiar udoskonalać phpBB 3.3.x jeszcze przez dłuższy czas. Prawdopodobnie pojawi się jeszcze kilka wersji phpBB opartej na gałęzi 3.3.x. Podejrzewam jednak że nie będzie nowej gałęzi 3.4.0 a pojawi się już phpBB 4.0. Szacować można zatem że pojawi się jeszcze przynajmniej 5 wersji phpBB na gałęzi 3.3.x.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...