Skocz do zawartości
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Komputer świruje. Piosenka na YouTube sama się przewija.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam poważny problem z moim komputerem stacjonarnym, postaram się to wyjaśnić najprościej jak umiem. Gdy włącze komputer około 15m działa normalnie potem się zaczyna: klikam w chroma aby go odpalić to włącza się kosz i tak za każdym razem, wpisuje np. y w wyszukiwarke to samo mi wskakuje youtube , jak już odpalę yt i puszcze np. piosenke to cała się sama przewija i następna to samo, jak chce sciszyc to samo się znowu zgłasnia , ledwo co udało mi się odpalić ustawienia i zresetować komputer do stanu początkowego , lecz zauważyłem że nadal tak się .

Nie mam już pomysłów co robić. Dodam, że sprawdzalem na innych myszkach jest to samo również przeskanowałem cały komputer zajeło mi to 2.5h pod kątem wirusów i nic nie wykryło. Proszę o pomoc komputer jest mi pilnie na codzien potrzebny. Podsumowując komputer robi dokładnie na odwrót co ja chce.

Edit: Zaobserwowałem, że teraz komputer zachowuje się normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wojtek. 

Jeżeli to nie wirus to kierowałbym winę w stronę myszki lub klawiatury. Być może masz wciśnięty jakiś klawisz na klawiaturze i tego nie zauważyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...