Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Komunikat "Cofanie zmian" przy formatowaniu. Windows 10


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez ARISovsky,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje sformatować komputer, próbując formatować go przez BIOS i bootowalny pendrive lub przez po prostu przywracanie systemu do ustawień fabrycznych komputer, gdy ładuje się format dojeżdża do około 8% i pojawia się komunikat Trwa cofanie zmian wprowadzonych na twoim komputerze i komputer się restartuje i włącza normalnie.

Mógłby ktoś pomóc?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Rozwiązanie

@Jakub Markiewicz nie wiem czym może byś spowodowany ten błąd, ale jeżeli chcesz zachować dane to skorzystaj z funkcji "Zacznij od nowa".

Przejdź do menu Start, następnie wybierz zakładkę Ustawienia. W oknie ustawień przejdź do zakładki Aktualizacja i zabezpieczenia --> Odzyskiwanie.

W zakładce "Odzyskiwanie" znajdź sekcję "Więcej opcji odzyskiwania", następnie kliknij na odnośnik "Dowiedz się, jak rozpocząć od czystej instalacji systemu Windows"

Pojawi się okno z funkcją "Zacznij od nowa". Kliknij przycisk "Rozpocznij", aby zacząć proces reinstalacji systemu Windows 10.

Wszystko odbędzie się automatycznie, nie potrzebujesz do tego żadnej płyty ani instalatora Windows 10 - jest on wbudowany w system.

Więcej informacji znajduje się tutaj: Reinstalacja Windows 10 bez utraty danych, czyli funkcja „Zacznij od nowa”


Jeżeli chcesz zrobić całkowity restart systemu to najlepiej wykonaj czystą instalację formatując przy tym dysk. Tu pobierzesz narzędzie Windows 10.

Zabezpiecz sobie przed czystą instalacją systemu klucz aktywacyjny by aktywować potem system.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...