Jump to content
Sign in to follow this  
SeNioR

Koniec z AdTaily poznajcie Yieldbird czyli nowa strategia biznesowa

Recommended Posts

AdTaily informuje w wysłanym e-mailu o wygaszaniu emisji reklam podobno taka jest ich nowa strategia biznesowa. Ja dawno zrezygnowałem z ich usług, całkowicie zapomniałem o posiadanym tam koncie.

 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że stopniowo będziemy wygaszać emisję reklam AdTaily. Wynika to ze zmian na rynku reklamy oraz dostosowanej do niej strategii biznesowej naszej spółki. Jednocześnie informujemy, że nasza spółka zmieniła nazwę na Yieldbird Sp. z o.o. Szczegóły znajdą Państwo w dalszej części wiadomości.

 

Do 31 stycznia 2017 r. kampanie będą emitowane za pomocą widgetu AdTaily bez zmian. Jednak nowe zlecenia od reklamodawców będziemy przyjmować tylko do 15 stycznia 2017 r. Oznacza to, że w ostatnich dwóch tygodniach stycznia mogą Państwo zaobserwować zmniejszony popyt na oferowane przez Państwa powierzchnie reklamowe.

 

Po 31 stycznia 2017 r. zaprzestaniemy emisji reklam za pomocą widgetu AdTaily. Wszystkie środki należne z tytułu wynagrodzenia za publikację reklam zostaną Państwu wypłacone bez względu na ich wysokość oraz z pominięciem opłat dodatkowych. Również po 31 stycznia 2017 r. będziemy Państwa prosić o wypięcie kodów widgetu AdTaily z Państwa serwisów internetowych.

 

By otrzymać środki, prosimy o zlecenie wypłaty. Można to zrobić na kilka sposobów:

 

  • Wydawcy, którym przysługuje wynagrodzenie za publikację reklam w kwocie powyżej 100 zł brutto, mogą zlecić ich wypłatę z poziomu konta AdTaily (Panel Klienta). Ci, którzy prowadzą działalność gospodarczą będą musieli wgrać fakturę. Środki są wypłacane w połowie i pod koniec miesiąca.
  • Wydawcy, którym przysługuje wynagrodzenie za publikację reklam w kwocie poniżej 100 zł brutto i są osobami fizycznymi mogą zlecić wypłatę środków poprzez kontakt mailowy pod adres kontakt@adtaily.pl. Środki są wypłacane w połowie i pod koniec miesiąca.
  • Wydawcy, którzy nie zgromadzili środków z tytułu wynagrodzenia za publikację reklam w kwocie powyżej 100 zł brutto i są podatnikami VAT, proszeni są wysłanie mailem faktury pod adres ksiegowosc@adtaily.pl. Środki są wypłacane w połowie i pod koniec miesiąca.
  • Wydawcy, którzy prowadzili działalność gospodarczą, lecz ją zawiesili lub zlikwidowali, mogą zlecić wypłatę środków poprzez kontakt mailowy pod adres ksiegowosc@adtaily.pl. Środki są wypłacane w połowie i pod koniec miesiąca.

 

O ile dotyczy, niniejsza informacja stanowi również wypowiedzenie przez AdTaily łączących nas umów o najem powierzchni reklamowej (zawartych na warunkach określonych w Regulaminie AdTaily – http://www.adtaily.pl/regulamin/ – lub w jego poprzednich wersjach).

 

Jednocześnie informujemy, że spółka funkcjonująca dotychczas pod firmą AdTaily Sp. z o.o. przyjęła nazwę Yieldbird Sp. z o.o.

Dlatego prosimy o wystawianie faktur na 


Yieldbird Sp. z o.o. 
ul. Czerska 8/10 
00-732 Warszawa 
NIP: 6792996939

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresem kontakt@adaily.pl.

  • Like 2

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Create a New Account. It’s free and easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...