Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

[Konkurs Hairo] Projekt koncepcyjny opakowania na włosy


Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs na projekt koncepcyjny opakowania na włosy Hairo wykorzystywane w zabiegach przedłużania włosów.

Kwota wynagrodzenia: 250zł
Sposób wynagrodzenia: przelew
Termin wykonania: do 01.04.2019
Kontakt: konkurs@hairo.pl

Tematyka: Kosmetyka

WYTYCZNE PROJEKTU:

Forma projektu - dowolna.

Opakowanie ma zawierać przedziałki/miejsce na włosy ( włosy będą oddzielnie pakowane w opakowania foliowe-próżniowe ), materiały reklamowe ( mini katalog dla klienta oraz instrukcję i ofertę dla wykonawcy ), opakowanie z ringami / tulejkami wykorzystywanymi przy zabiegu.

Materiałem z którego zostanie wykonane opakowanie ma być twardy karton, dopuszczalne są okienka foliowe. Projekt koncepcyjny może być pokryty przykładową grafiką lecz nie ma takiego wymogu.

Opakowanie ma być przystosowane do wieszania na hakach systemu spacewall, na wieszaku z przedłużone tylnej ścianki opakowania.

Opakowanie ma być nie dłuższe niż 60cm. Opakowanie ma prezentować się nowocześnie.

Wykonawców prosimy także o dołączenie do projektu portfolio - wygrany poza nagrodą konkursową zdobędzie także możliwość wykonania pozostałych prac graficznych związanych z projektem i materiałami reklamowymi.
 

Prosimy także o dołączenie przykładowej wyceny za opracowanie prac jak mini katalogi do 10 stron A6, Ulotka A6 2-strony 4x4 CMYK, Grafikę na opakowanie - wszystkie prace obowiązkowo zgodne ze standardem drukarskim, prace amatorskie nie wchodzą w grę.

Nagroda za projekt koncepcyjny 250zł. Po powiadomieniu zwycięzcy o wybraniu jego pracy do odebrania nagrody wymagane będzie dołączenie projektu technicznego opakowania - zgodnie z wymaganiami producentów opakowań ( Zwymiarowanie i przygotowanie opisu technicznego materiału ). Od wykonawcy

Wymagane będzie przeniesienie praw autorskich do projektu. Dopuszczalne jest składanie więcej niż jednego projektu przez jedną osobę projekty zostaną rozpatrzone odrębnie.

UWAGA! Ogłoszenie zostało zamieszczone także na innych forach związanych z grafiką. Jeżeli istnieje taka możliwość prosimy poza umieszczeniem pracy na forum o przesyłaniu prac lub informacji o ich opublikowaniu na nasz e-mail.

Pozdrawiamy, HAIRO.PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do przykładowej pracy nie działa ze względu na to że post został skopiowany i wklejony. Jak można to proszę podesłać działający..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...