Skocz do zawartości

Krasnalweb - Przyjaciel for internetowych czy jednak nie?


ex0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Pecetowicze! 
Serdeczne cześć w ten piękny "śnieżny" poranek! 

Na wstępie dodam, że współpracowałem ponad 6.5 godziny z Katujemy.eu aby wyjaśnić te sytuację i dowiedzieć się nieco więcej.
Poprosił mnie o to @PixelART. Także wszystkie informacje odnośnie tego, że nieodpłatnie i bez czerpania jakichkolwiek korzyści próbowałem pomóc marnując sporo swojego czasu. Żeby nikt mnie później krytycznie nie podsumował ☺️

Piszę ten temat na prośbę @Developer - właściciela byłej (!) sieci serwerów Katujemy.eu. 
Obecnie właściciel jest niezdolny do pisania jakiegokolwiek tematu i poprosił mnie o opisanie sytuacji biorąc też pod uwagę, że mam ciut większą wiedzę w tym temacie aniżeli on. Pomagać trzeba prawda? Więc zaczynajmy. 

Temat jak już wielu zdążyło się domyśleć ma rozwiać pewne wątpliwości, które coraz częściej pojawiają się wokół osoby, którą jest @krasnalweb
 . Co wiemy o tym panu?
Nie każdy może go lubić, nie każdy może szanować ale trzeba przyznać, że jakąś markę wypracował i coś na rynku znaczy prawda? Niezaprzeczalny fakt. 

Ale rozpocznijmy od samego początku. Może nietypowo ale zacznę od porównania. 
Oczywiście wszystkie materiały oraz rozmowy bedą umieszczane na prawie cytatu natomiast na publikację rozmów Krasnal - Developer uzyskałem zgodę od pokrzywdzonego w tym wypadku. Na co stosowny "dokument" mam tutaj: 

image

Przejdźmy do sedna. 
Pan Krasnal ostatnio zarzucał chociażby użytkownikowi @58MVFF1JV, że wszystkie jego prace to jedno i to samo, że ciągle sugeruje się na kimś, że marnie skończy z tego powodu? No tak! Sytuacja bardzo świeża. Sprzed dwóch dni? I temacie Layoutu Creati? Otóż jaką politykę stosuje Pan Krasnal?

Pozwolę sobie umieścić tutaj dla was kilka linków na prawie cytatu aby nie robić ssów for i wrzucać tylko po prostu żywe LiveDemo:


Jest tego oczywiście znacznie więcej, natomiast to już daje jakiś pogląd na sytuację prawda? 
Wszystko jedno i to samo, zmiana kolorów, nawet kod jest ten sam jeśli ktoś ma ochotę analizować ☺️

Wróćmy do tematu Katujemy.

Otóż Sz. P. @Developer zamówił u Pani Edyty Layout, który wyglądał tak: 

 Co to ma teraz do rzeczy?
Krasnal kodując ten styl napisał jasno Panu Developerowi, że zabawa z tymi statystykami nie ma sensu, zbyt dużo czasu więc zrobi normalne statystyki.
(Dla wtajemniczonych bo przecież masa osób tutaj koduje, co jest trudnego w zrobieniu trzech tabeli na 33.3% w tym przypadku? Lub jeśli ktoś chce to robić lepiej to pocięciu tego na trzy elementy?) No tak, sytuacja troszkę dziwna, layout jest, wygląda tak, nawet prosto można powiedzieć a tutaj już są komplikacje...
Mało tego, widzicie na górze pewnie slider. Ktoś zauważył tam jakieś strzałki do przesuwania? No nie ma! A na kodowanym szablonie przez Krasnala są, pomijając fakt, że nie działało to tak jak przykazano w kursie HTML. Obok zauważycie natomiast sidebar a w nim kolejny mały slider partnerów, tym razem z "ładowaniem" slajdów za pomocą tego niebieskiego paska. Efekt finalny? Slider jest, paska nie ma. "Chyba było za trudne" cytując jednego z użytkowników związanych z Katujemy w mojej rozmowie na TS3.
Pomijając jakiekolwiek fakty, że różnice były dość znaczące. 

W profilu gdy chciało się spersonalizować swoje malutkie centrum "kultu" czyli wrzucić jakiś obrazek w tło, rozwalał się cały kod a obrazek się nie pokazywał.
Natomiast komentarz krasnala jest tutaj wymowny jak zwróciłem na to Devowi uwagę: 

 Dodatkowo dodam, że styl nawet zbytnio koło responsowności nie stał a to chyba jest standard w dzisiejszym kodowaniu?
Także tutaj już można jasno określić, że nie jest to wywiązanie się z umowy oraz Pan właściciel może ubiegać się o zwrot i nieprzyjęcie tego zlecenia. 
Chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości? Ale może dobrze, do sedna.
Nikt raczej nie przyszedł tutaj patrzeć czy ktoś wykonuje swoją pracę sumiennie czy nie. 

Cała sytuacja odbiłaby się głuchym echem gdyby nie fakt, że forum Katujemy.eu upadło.
Dlaczego? Shell tam powędrował. Potem zdalny dostęp. Infekcja bazy, VPSu, spora reakcja łańcuchowa ale wiemy, że jak @WentiThcSmoQ, @RumcajsJumper i @LucQy biorą się za robotę to ta robota jest dobrze wykonana (oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu) 

 

 


(130708,0,NULL,0,'WentiThcSmoQ',1,1,'185.137.**.41',1478784833,'<p>No hej co tam? :d </p>\n',0,20592,0,NULL,'8188aa0d629424f39499f0d1fe0e214f',0,'',0,0,0,NULL,NULL)

 


Adres IP celowo zakrywam. Jeśli ktoś z administracji Pecetowiczów jak @SeNioR będzie potrzebował szczegółowych danych IP to udostępnię bez problemu. Tak samo @Developer.

Jeśli któryś z trójki ma zamiar się wypowiedzieć to od razu piszę.
Nie mam zamiaru wdawać się z wami w dyskusje. 
Sprawa od poniedziałku będzie w prokuraturze. 
Logi całego Apache są już dostarczone do jednej z firm hostingowych, która prosiła o nieudzielanie informacji na temat, która to z nich. 
Pomogłem całkowicie przypadkowo namierzyć liczne włamy i kradzieże, które były dokonywane z adresu IP: 185.137.**.41, które jest bezpośrednio powiązane z @WentiThcSmoQ natomiast po czym doszliśmy, że to również dwóch panów obok? No oczywiście przez ich "kozactwo" i popisywanie się.
Lucky to ma tyle w sobie nienawiści, że się nawet otwarcie wszędzie podpisuje ☺️

Dobrze natomiast co tutaj ma @krasnalweb wspólnego? Przecież wiemy kto "shakował forum" wiemy kto się pod tym podpisał i jasno "Apacz Logggg" to potwierdza.
Otóż przedstawię bez opisywania całej sytuacji w której Rafał nogami i rękami broni się, że to niemożliwe, dowód w którym "przypadkowo" lub w "przypływie zlości" sam siebie pogrążył:
 

 
Chyba nie muszę nikomu sugerować, który fragment ma przeczytać.
Dodam, że chwilę później piszę już tak:
 

 
To chyba daje do myślenia prawda? Wydaje mi się, że Pan Rafał, którego do tego momentu szanowałem używa głowy częściej niż tylko przy pisaniu kodów, które przeważnie tylko edytuje ze swoich zbiorów, które pewnie kiedyś napisał jako "praca globalna".
 

 
Po co czuć się winnym zniszczenia dwuletniej pracy ludzi, którzy tworzyli Katujemy?
Log Apache zaczyna się właśnie od dnia w którym został wgrany szablon.
 

GET /hooks/boardIndexRecentTopics_1aeb8fd0e27a0c9532b630c188c17e7d.php

Zaczęło się od tego.
Pomijając liczne odwołania potem do wrzuconego pliku "Sheller.php" który był 48(!) razy w ciągu danego momentu uruchamiany zdalnie przez "gg pickup" (dalej nie rozgryzłem jednoznacznie co ten bot gg ma robić, ale się domyślam) właśnie z IP Wentiego. 

Cała sytuacja według "Apacza" zaczyna się od 23:20 w którym to IP Wentiego sprawdza profil developera po czym przez szereg zapytań POST i GET loguje się pomyślnie o 23:23 do panelu Administracyjnego.

Więcej tłumaczyć nie trzeba, każda osoba wie jakie to niesie konsekwencje + otwarty dostęp do SQL. 
Pomijając wgrany na serwer uploader, który znalazł się potem w plikach językowych:

strong>Rozszerzenie+zostaÅo+zainstalowane</strong>++    <ul>++      <li>1+pliki+dodane</li>++      <li>0+grup+ustawieÅ+dodano</li>++      <li>0+ustawieÅ+dodano</li>++      <li>0+ustawieÅ+uaktualniono</li>++      <li>0+wpisów+tÅumaczenia+dodano</li>++      <li>0+wpisów+tÅumaczenia+uaktualniono</li>++      <li>0+moduÅów+dodano</li>++      <li>0+moduÅów+uaktualniono</li>++      <li>0+tematów+pomocy+dodano</li>++      <li>0+tematów+pomocy+uaktualniono</li>++      <li>0+szablonów+dodano</li>++      <li>0+szablonów+uaktualniono</li>++      <li>0+CSS+zostaÅ+zaÅÄczony</li>++      <li>0+Uaktualniono+CSS</li>++      <li>0+zmian+stylu+dodano</li>++


Ale przed tym dodaniem było jeszcze takie coś:
 

[Tue Nov 8 23:26:19 2016] [error] [client 185.137.17.51] [id "340095"] [msg "Zenbox WAF: Possible PHP function in Argument - this may be an attack."]

Oczywiście to już było znaczący okres czasu po pierwszych zabawach forum bo dopiero 8.11 a my mamy imprezkę znacznie wcześniej.
Ciekawe logi Apache sięgają nawet do 4.11.

A na zakończenie dodam jeszcze malutki log:
 

POST /admin/index.php?adsess=a16a89fa6b19d8cd66ac0a18e0ea3863&app=core&module=languages&section=manage_languages&


Mam jeszcze sporo do napisania i przekazania wam w tym bardzo dużą listę rozmów, dokumentów, które mogą także się przydać natomiast ten post i tak jest bardzo obszerny. Ktoś kto zdoła go przeczytać i tak ma moje uznanie. 

Zapraszam do oceny i wypowiedzi na ten temat. Szczególnie osoby oznaczone w temacie. 
To nie jest wyrok na kogoś, nie piszę tego aby kogoś obrażać, ale ludzie. Człowieczeństwo, istnieje takie coś i wzajemny szacunek do pracy i innych osób.
Wniosek podejmijcie sami. W żadnym miejscu nie napisałem, że @krasnalweb jest oszustem, "hakierem" czy złodziejem, żeby nie było dwuznacznych sytuacji. 
Każdy jest osobą myślącą, potrafi decyzję podjąć sam i wyciągnąć wnioski. Ja przedstawiłem tylko małą garstkę argumentów przemawiających za tym, że przestaje szanować tego człowieka i dażyć go zaufaniem w tworzeniu czegokolwiek.

Jak wspomniałem, będzie potrzebny szerszy log lub więcej dokumentów to uzupełnię to.
Zapraszam do lektury. 

Pozdrawiam, 
ex0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynająć od tego że forum zostało już wcześniej zainfekowane, dowodem jest np ten post w którym developer pisze że mają jego szablon 12 września.

2016-11-12 12_55_07-Kradzieże i włamania - Morda Team, LucQy 43542250 - Skargi i zażalenia - Pecetow.png

Trzeba zabezpieczyć sobie wcześniej forum i nie pobierać rzeczy z nielegalnych źródeł.

Pomijam fakt że szablon nie został opłacony do końca bo zostało mi wysłane 128zł z groszem czyli 60% tego na co się umawialiśmy.

Następną sprawą jest to że karma wraca  

Włamujesz się na czyjąś stronke to licz się z tym że twoja strona zostanie zhakowana.

15086396_1785849428336798_2082236170_n.png

Pozdrawiam  panie @ex0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mieszasz w tę sprawę @LucQy oraz @RumcajsJumper to przedstaw konkretne dowody a nie piszesz że są z tym powiązani poprzez "kozactwo" jak to ująłeś.

Cała sprawa jest śmieszna, posądzasz @krasnalweb o niewywiązanie się z zawartej między nim a @Developer umowy, natomiast pózniej wiążesz go z atakami na forum.

Czekam na rozwiniecie sprawy oraz na faktyczne złożenie zawiadomienia do prokuratury. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krasnalweb dalszej rozmowy poruszać Panie Rafale nie będę bo log Apache sugeruje co innego. A jest go sporo i był wczoraj udostępniony nawet dla Ciebie do wglądu. Pomijając fakt, że zapierasz się iż to nie Twoja wina po czym jednak dodajesz fakt, że tak się stało bo ktoś Ci się wbił na Twoje forum "na nulledzie na którym kodujesz". 

Wcześniej problemów nie było także nie da się stwierdzić czy była infekcja przed.
Natomiast jasno jest ukazana infekcja PO wgraniu szablonu.
Także jeśli ktokolwiek ma za mało dowodów to @Developer z @PixelART dysponują dostępem do Apache i mają bodajże z całego miesiąca log. 
Trzeba tylko filtrować. ALE co najważniejsze i potwierdzające to wszystkie odwołania pojawiają się dopiero PO aktualizacji szablonu od tego miejsca jest ewidentnie napisane, że TO A TO IP korzysta z tego a tego przez zapytania takie a takie. 

@Kava gdybyś przeczytał cały temat wiedziałbyś, że zawiadomienia i całą sprawą nie zajmuje się ja, tylko osoby inne w tym @Developer dlatego do nich kieruj pytania / prośby o udostępnienie czegokolwiek związanego z prokuraturą. 

Co do @LucQy będzie stosowny dowód jak tylko Developer wróci do domu.
Jawnie się wypowiadał + ma rozmowy na GG z tym Panem, z tego co również wiem z Tobą także o tym jak mu groziłeś? 


Pomijając fakt, wrzucania na CSowiczy szablonu, który był robiony na zamówienie "bez shelli" a jednak się tam znajdowały. 
To też jest spore naruszenie za które jakby nie patrzeć odpowiada Rumcajs jako właściciel strony. 

Koniec moich wypowiedzi niedotyczących tematu.
Wszystkie sprawy przedstawione są powyżej.
Interesuje mnie tylko i wyłącznie odpowiedź administracji w tym momencie jeśli będzie potrzebne dostarczenie czegoś więcej.

I jeszcze jedno.
Chyba nie do końca rozumiesz cały post.
Jest napisane jasno kto atakował forum a od czego się to zaczęło.
W żadnym fragmencie nie jest napisane, że krasnalweb coś atakuje tylko przyczynił się tego w bezpośredni sposób na co sam w sumie odpowiedział w rozmowie z Developerem. Dowód w temacie głównym ☺️

Edytowane przez ex0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, okej tylko mam pytanie czemu akurat zostało zaatakowane katujemy? Zauważcie, że większość sieci ma szablony zakodowane przez Krasnala i jakoś nikt się nie włamuje? Więc najpierw pokażcie zbite dowody, że w szablonie były jakieś pliki ☺️ Przeszukajcie szablon który dostał developer a potem mówcie, że to wina Krasnala. ☺️ 

PS: EDIT

Jak dobrze pamiętam na katujemy już wcześniej był włam na to forum bo patrzę sobie na forum na którym miałem kiedyś moda. Bo miło wrócić do wspomnień ale wracając kiedy chciałem zobaczyć jak funkcjonuje forum to dobrze pamiętam jak na czacie ludzie pisali, że był włam ☺️  

Edytowane przez Qba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ex0 przedstaw dowody w których są dziury w moim szablonie ☺️ 

Dla mnie jest to oczywiste że dziura na forum katujemy.eu była wcześniej, sugeruje to sam post developera z 12 września  

Włam nastąpił teraz gdy forum stawało na nogi i miało nowy szablon  podcinając im nogi ^^

Pisze w tej sprawie ostatni post.

Szablon został zakodowany, został wysłany ale nie do końca opłacony ☺️ to ja powinienem napisać temat w sprawie oszustwa bo jakby nie patrząc zostałem oszukany, zlecenie zostało wykonane a pieniądze za szablon nie zostały do końca mi przelane. 

2016-11-12 13_32_40-PayPal_ Podsumowanie.png

Jeżeli jestem niewypłacalny nie zlecam kodowania szablonu

Próbuj dalej mnie zaorać @ex0 a wyjdą inne brudy ☺️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krasnalweb nikogo nie oram.
To jest temat dla administracji Katujemy.

Zostałem poproszony go napisać. 
Po za tym zacznijmy od tego, że się z kodowania nie wywiązałeś i jest masa niedociągnięć, które są opisane i doskonale o tym wiesz.
Co do wypłacalności rozmawiaj z zleceniodawcą a nie próbuj mnie się tłumaczyć.

Jeśli była dziura wczesnej daj na to dowód, bo rzucasz słowa bez popracia i to jest tylko Twoja wizja i zdanie.
Dowody jakie są takie wskazują kiedy się to zaczęło. A to już Twój pech w tym momencie, że wyszło tak a nie inaczej a nie Developera.
Wpis z 12 września co daje po za podejrzeniem? Nic. Żadnych konsekwencji tego podejrzenia.
Konsekwencja leci od wgrania szablonu. Dokładnie 6 godzin po tym ☺️

Nie róbmy z tego tematu spamu.
Jeśli masz mi coś do zarzucenia, że Cie oram zapraszam do prywatnej albo na GG.
Tutaj można się wypowiadać w związku z w/w sytuacją + rozmowę powinien prowadzić @Developer, który będzie dopiero jutro ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ahmedowski nikt tutaj nigdzie nie napisał, że to Krasnal wszystko wdrożył, cały ten łańcuszek.
Jest napisane jasno, że zrobił to Wenti przy wykorzystaniu Krasnala, który sam napisał, że ktoś mu się włamał na jego nulledowe forum (co jest w ss rozmowy Developer->Krasnal) dlatego nie rozumiem tego dlaczego każdy tutaj patrzy na to w taki sposób? 

Sprawa jest prosta w tym momencie.

Jeśli tak a nie inaczej było a wszystko wskazuje na to w ten sposób to po prostu on nie zadbał o bezpieczeństwo swojego klienta i on tutaj jest winny rozpoczęciu się tego procederu. Nawet jeśli to była lata wcześniej (co brzmi absurdalnie) zaplanowana akcja to i tak jasny log dostajemy dopiero od momentu zmiany stylu.
Nigdzie wcześniej nie ma powiązania z IP 185.137.xx.xx które zaczynają się notorycznie od momentu wgrania szablonu. 

Także suma sumarum i tak coś jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ex0 jak ma być szablon dobrze zakodowany jeżeli developerowi się śpieszyło  Niżej ssy który godzi się na to żeby statystyki wyglądały inaczej bo zależało mu na czasie, pisałem że koduje 3-4 dni, szablon zakodowałem w 2 dni bo mu się spieszyło wydawało się to troche podejrzane zaufałem i wysłałem szablon przed otrzymaniem całej kwoty ( Zrobiłem to pierwszy i ostatni raz ) 

Screenshot_2016-11-12-13-50-09.pngScreenshot_2016-11-12-13-53-11.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Tematu To wypowiem się iż byłem klientem @krasnalweb

Na hacking tych dwóch pajacy lakiego aka łak i wenti jako pajac bez szkoly czekam juz 4 msc - pisalem na fanpejdza jak i ich fora nawet prośby - niestety byłem banowany i usuwano moje wpisy

Co do Szablonu Krasnalka nie widze żadnych włamań mimo że mam go troche i prowokuje wyzej wymienionych imbecyli co do zakodowania to sam wiesz krasnalku jak jest xD Szału niema - ale kupy sie trzyma, są błędy w zakodowaniu mam je do tej pory ale cóż zapłacone i trudno ;P  Opinia o krasnalu jest od dawna taka sama jak j zakoduje szablon tak jest ale żeby idealnie to było to niema co liczyć I Musisz mi przyznać racje :P. Ale jak wracając do tematu po otrzymaniu od niego szablonu nie włamano mi się na forum ani razu Pozdrawiam:) @Anonymous  i zmienćie te anonomlsy bo to jest ku*** smieszne nawet ku*** player cssetti wie ze morda team to łak aka łąki i wenti aKa nieudacznik życiowy - więc oszczędzćie tego anonymolsa je***e cebulaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ex0 to prawda "próbował" się wj***ć na moją stronke do której link znały tylko 2 osoby, piksel oraz sam developer, gdzie kodowałem szablon specjalnie dla katujemy, dodam ze próbował się włamać po włamaniach na katujemy, oczywiście nie udało mu się to bo jest za głupi  

Dla mnie jest to oczywiste że nie jest to wina szablonu tylko dziur w samym skrypcie ipb 3.4.6 które wykorzystuje pan wenti.

To że włamanie nastąpiło po wgraniu nowego szablonu jest czystym przypadkiem, trzeba sobie dobrze forum zabezpieczyć i taka sytuacja nie miałaby miejsca.

Jeżeli jest jakaś dziura w szablonie i o czym cały czas wmawiałeś innym na tsie udowodnij to jakimiś screenami czy czymś innym ☺️ 

Nie macie prawa oczerniać mnie że to jest moja wina, zlecenie wykonałem całej kwoty nie otrzymałem.

Powtarzam to tyle razy jeżeli są błędy w szablonach a mam czas zawsze można do mnie napisać i poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Założyciel

No masz.. znów wątek na temat sieci cs... na FORUM KOMPUTEROWYM...

Ile razy jeszcze będziecie używać naszego forum do rozwiązywania cudzych spraw? 

Pisałem już to nie raz, to tylko i wyłącznie głupota administratorów tych niby stronek cs'owskich.. używają nulledów, kupują szablony przez GG a później się dziwią że mają jakiś dodatkowy pliczek na FTP.

Nie wiem o co w tym temacie chodzi tak naprawdę.. o wzorowanie się? o te całe dziecinne włamania? czy o przedstawienia krasnala w złym świetle? 

Krasnal jest adminem na Grafinity tam mogłeś ten temat umieścić.

@ex0 Poświęciłeś pewnie dużo czasu na ten post ale warto było? Bo mało kogo to obchodzi. Powiedz mi po co miałoby mi być potrzebne jego IP? 

Kto to jest Developer i co to za sieć "Katujemy"? Czy tylko mi ten temat wydaje się idiotyczny? Przepychacie się jak jakieś dzieci w przedszkolu. Jak tak dalej będzie to zmienimy nazwę domeny na csowe-przepychanki.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Krasnala wydaje czyste szablony ☺️.Kodował mi layout pod sieć i fakt nie do końca szablon wyszedł tak jak na layoucie i musiałem go poprawiać ale jeśli chodzi o ingerencję w szablon od strony skryptów ułatwiających wykradnięcie szablonu to zdecydowanie NIE JEST IDIOTĄ ABY WRZUCAĆ KOMUŚ JAKIŚ SYF W TE PLIKI.

PS. Najpierw zlecacie kodowanie szablonu osobie która ma już wyrobioną Markę w sieci,a jak coś nie idzie po myśli to od razu obwiniacie ją,że to jej wina - BEZSENS.

Zapewne każdy wie ile zajmuje kodowanie takiego szablonu,więc naprawdę myślicie?...

Potem dziwić się,że nikt nie ma zaufania właśnie przez takie sytuacje potem tak się dzieje,że nie można sobie rozłożyć terminu zapłaty w ramach zaufania tylko musi płacić całość. 

Edytowane przez XwReK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeden fakt - jak można mieć supporta na tym forum i jednocześnie kopiować grafikę oraz kody źródłowe z innych szablonów?

forum.happy-game.pl oto forum naszego drogiego pana @ex0 najlepszego supportu na świecie.

image

1. Jak widać tło jest za***ane z szablonu pykownia.pl

2. Kod oraz obrazki z tabelki serwerów za***ane z szablonu cs-jump Kliknij aby zobaczyć szablon cs-jump

3. Belki oraz cały kod rotatora oraz partnerów i sponsorów jest za***any z szablonu katujemy.eu

Czy support który kopiuje kody źródłowe oraz grafikę powinien mieć tutaj range? Nie mówcie, że to nie dotyczy forum bo dotyczy osoba posiada range support własnie na pecetowicze.pl. Jaki przykład powinien dawać support? Czy własnie taki kopiując kody źródłowe i grafikę? Powinien posiadać umiejętności do tego żeby coś samemu zrobić.

@ex0 potrafisz na kogoś zakładać tematy, a jesteś po prostu złodziejem taka jest prawda ☺️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×