Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Który producent robi najlepsze płyty główne. MSI są awaryjne?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Otóż za niedługo będę zmieniał sobie procesor i właśnie nie wiem od kogo wziąć płytę główną. Jeśli ma to znaczenie to będzie to płyta socket 1155/1150.

Słyszałem że MSI ma awaryjne płyty główne to prawda czy kłamstwo?

Dziękuje za odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamstwo, oczywiście.

Gdy trzeba wydać, co najmniej, kilkaset złotych na płytę główną, warto zwrócić uwagę jeszcze na jedną rzecz – renomę producenta. To czynnik, który bywa decydujący przy zakupach sprzętowych, gdyż produkty znanych marek wydają się bezpieczniejszym i pewniejszym zakupem. Do najpopularniejszych producentów płyt głównych należą:

MSI – to jedna z wiodących marek w tej kategorii. W ofercie marki MSI można znaleźć ponad 120 różnych płyt głównych, a wśród nich rozwiązania budżetowe, dla biznesu, gamingowe i wiele innych. Płyty główne MSI są bardzo często wybierane i dlatego regularnie goszczą na szczytach list bestsellerów.

ASRock – to kolejna z najbardziej znanych i cenionych marek w tej kategorii. Marka AsRock oferuje zarówno niedrogie płyty główne, jak również konstrukcje w sam raz do wydajnych komputerów gamingowych.

Gigabyte – jeszcze jeden z liderów w tej branży, który ma w swoim asortymencie płyty główne do różnorodnych konfiguracji i na każdą kieszeń.

Zakup płyty głównej to duże wyzwanie, któremu łatwiej sprostać, jeśli ma się świadomość tego, jakie kwestie są najbardziej istotne podczas zakupów. Warto też sprawdzać popularność marek oraz konkretnych produktów. Najpopularniejsze płyty główne są widoczne w naszym rankingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...