Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Którym programem można pobierać wideo?


Przejdź do rekomendacji Rozwiązane przez SeNioR,
Rekomendowane odpowiedzi

Którym programem można pobierać materiały wideo? Są takie programy jak By Click Downloader albo YTD Video Downloader ale interesują mnie takie żeby obsługiwały jaknajwięcej różnych serwisów nie tylko YouTube mogą być nawet płatne i żeby były regularnie wydawane aktualizacje.

Na przykład By Click Downloader gdy się zestarzeje kilka miesięcy to traci funkcję pobierania całych list odtwarzanie i żeby odzyskać taką funkcję to trzeba do zaktualizować dlatego bardzo ważne jest żeby taki program był aktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rekomendowana odpowiedź

Materiały wideo z jakich konkretnie stron? Z YouTube czy Dailymotion możesz pobrać przez różne strony. Wpisz "YouTube to MP4" w Google a wyskoczy ci lista stron...

Co do pozostałych to istnieje rozszerzenie do przeglądarki o nazwie Tampermonkey oraz Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt umożliwiający pobieranie darmowych materiałów (które nie wymagają logowania się) z serwisów ipla.tv, player.pl, vod.tvp.pl, vod.pl, cda.pl, video.wp.pl, itp. Skrypt działa poprawnie tylko z rozszerzeniem Tampermonkey (nie Greasemonkey). Skrypt opiera się na skryptach umieszczonych na stronie: miniskrypt.blogspot.com oraz: miniskrypt.hubaiitv.pl. Po instalacji, na stronach VOD pojawia się wygodny w użyciu przycisk (ikona kamery).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://github.com/ytdl-org/youtube-dl - download videos from youtube.com or other video platforms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qwizi o zapomniałem o tym, to też jest dobre, kiedyś testowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy istnieje jakiś skrypt albo wtyczka do przeglądarki albo program do Windowsa 10 którym by dało się pobrać filmy na dysk ze strony https://pl1.tv ?

YouTube to MP4 i innymi znalezionymi w Google ani Video DownloadHelper ani https://greasyfork.org/pl/scripts/6049-skrypt-umożliwiający-pobieranie-materiałów-ze-znanych-serwisów-vod nie da się pobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...