Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Kupiłem zepsutą kartę GTX 1070 Ti od oszusta z Allegro. Co mogę zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam sprawę nie mam pojęcia do kogo się zwrócić i co zrobić myślę że może tutaj ktoś mi pomoże. kupiłem w piątek kartę graficzną MSI GeForce GTX 1070 Ti  włożyłem do kompa wszystko super działa jednak odpaliłem grę i wtedy karta dostała pierd*lca z 40 stopni miała 70 i zaczęła strasznie trzeszczec dlatego zacząłem szperac pobrałem program gpuz o wyszło że karta jest mega podkrecona kupowałem na allegro a w opisie było że nie była wsadzana do komputera chciałem przyjanuszowac i zostałem ojeb*ny na 1700 zł dane prawdopodobnie są fałszywe jak ktoś oszukaje na taką kwotę i takie pytanie co mg zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie ponieważ ciężko jest załapać co piszesz w tym temacie, prawdopodobnie pisałeś go na szybko.

Kupiłeś kartę graficzną GTX 1070 TI przez serwis Allegro. Gdy ją włożyłeś do komputera i uruchomiłeś grę karta zaczęła wydawać bardzo dziwne dźwięki oraz jej temperatury były zbyt wysokie.

W ogłoszeniu było napisane że karta nie została nigdy "Wsadzana do komputera" rozumiem to jako nie używana, poprzez program GPUZ dowiedziałeś się że karta była bardzo podkręcona.

Jeżeli możesz daj link do ogłoszenia na allegro jeżeli jeszcze istnieje. 

Jedyną pomocą dla ciebie to jest kontakt z sprzedawcą a najskuteczniej będzie skontaktować się z samym ALLEGRO, oni powinni ci skutecznie pomóc.

Karta została uszkodzona? Nie działa bądź nie działa jak powinna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktuj się z allegro i opisz szczegółowo co się dzieje, podkreśl oszustwo.  Jeżeli sprzedawca ma inne aukcje, sprawa będzie ułatwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa tygodnie na zwrot bez podawania powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...