Skocz do zawartości
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Lagi przy niskim pingu w grach. Internet z VECTRA 40 MB/s


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, już jakiś czas temu zauważyłem, że coś dziwnego dzieje się z moim internetem. Chodzi o lagi przy małym pingu w grach. Zaczęło się to dziać około miesiąc temu, lecz dopiero teraz zaczęło mnie to zastanawiać ponieważ wcześniej jakoś dużo nie grałem na komputerze, a internet używałem głównie do pracy i wykładów.

Posiadam internet z vectry 40 mb/s downloading i 5 mb/s upload. Średni ping jaki mam w grach to 20-30. Na koniec dodam jeszcze że nie jest to kwestia serwera np. CS:GO bo dzieje się to w każdej grze w jaką gram.

Po niżej dodam jeszcze screena z ts3, ponieważ pokazuje się tam ping i jakieś wartości obok ( szczerze nie wiem co one oznaczają ale z chęcią bym się dowiedział ).

Jest to mój, podkreślam mój trop w tej sprawie ponieważ gdy wartości pokazują powyżej 6 i skaczą do 40 i na tym się utrzymują to ukazują się lagi w grze. Nie idzie to w parze ze wzrostem pingu. Często utrzymuje się wartość 50+.

image.png.c6bae9d7599f51efc4e615a9a8f846c6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem podobny problem i wystarczyło że zadzwoniłem do mojej sieci, żeby mi zmienili serwer na inny bo ping miałem dobry ale loss 15%, gdy zmienili mi serwer na inny wtedy wprawdzie ping trochę podskoczył ale nie było już żadnych lagów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...