Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Lagowanie się komputera po zainstalowaniu na nowo Windowsa 7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio się wpakowałem w kłopoty i zainstalowałem virusa który wyjumał mi cały system i musiałem zainstalować na nowo windowsa 7, po zainstalowaniu i zaaktualizowaniu wszystkiego komputer po wyłączeniu i włączeniu zaczął się lagować, szukałem czegoś co to powoduje i chyba mam, gdy zmienię w personalizacji z Windows 7 (to z tymi  przezroczystymi ramkami) to laguje a gdy zmienie na Podstawowy Windows 7 to nie laguje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeszej Jestem zielony w wszystkich sprawach zwiazanych z tym, jedyne co zrobiłem to zainstalowałem system na nowo, zaaktualizowałem wszystko  w windows update i tyle, posiadam płytkę od monitora ale po jej odpaleniu nic się nie dzieje. Szukam też dobrego anty virusa aby sprawdzić czy to może problem taki że jak coś pobierałem typu Discord itp może cos klikłem no ten, bawiłem też się w odinstalowywanie programów bo były wszystkie z 2014 roku

Próbowałem włożyć płytkę tą z monitora i tam mam do wybrania:

Monitor Driver

I-Menu Software
e-Saver Software

Screen+ Software

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeszej Dobra znalazłem winę chyba, instalowałem wcześniej avasta, i nie polecam go nikomu! podczas odświeżania aktualizacji to nie pokazywało mi wszystkich bo avast cos tam blokował bo uważał to za zagrożenie, po odinstalowaniu tego gówna gdy zacząłem odświeżać pokazało mi się kolejne 20 aktualizacji, w których były też te od monitora. Problem rozwiązany a dla ciebie leci dziękujka bo pomogłeś szybko! Dzięki!

@Hyju a tego antyvirusa poleconego od ciebie zainstaluję ☺️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...