Jump to content
Sign in to follow this  
Foxdesigner

Layout o tematyce gier planszowych "Planszówki" by icon

Recommended Posts

Witajcie. Nadszedł czas, kiedy to trzeba wziąć się za siebie i zacząć coś działać właśnie w stronach internetowych. Kilka miesięcy temu już coś próbowałem, ale były to tylko portfolia i to na niskim poziomie. Nigdy nie robiłem tego typu pracy, ponieważ jakoś nie miałem tzw "wizji". Moja praca zwykle opierała się na jednym kolorze oraz wszystkim tym samym. Nigdy nie miałem pomysłu na pracę i nie widziałem co w niej umieścić. Jeżeli chodzi o tą pracę, co mogę powiedzieć. Może nie jest najlepsza, a nawet dobra czy średnia, ale jestem z niej dumny, ponieważ jest to moja pierwsza tego typu praca, jednakże chodzi mi bardziej o pokonanie bariery błędów, przez które poprzednim razem rzuciłem Webdesign. Mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu przypadnie Wam do gustu. Dzięki wielkie dla Purse, który podsunął mi pomysł, o czym ma być strona. W małym skrócie jest to strona sieci sklepów z grami planszowymi.

Ps. Dodam, że stopka jest jaka jest. Niestety zawsze byłem słaby w stopkach, nie miałem na nie pomysłów.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post

Dla mnie jest to raczej portfolio.. (wyjdzie,że się czepiam)

Praca nie jest na najwyższym poziomie to fakt,widzę kilka błędów m.in. czcionka jest za duża. Ale nie jest też na najniższym poziomie :0 Po twoim długim opisie przestraszyłem się.... Rób dalej osiągniesz więcej.

Share this post


Link to post

Czcionka od tytułów nie pasuje, przydałoby się trochę przyciemnić tło w headerze bo tekst się zlewa i zmniejszyć czcionkę. Moim zdaniem jest zbyt przejrzyście za mało życia w tym projekcie pokombinuj coś i będzie lepiej. 

Share this post


Link to post

Mi się wszystko podoba. 

Pasuje czcionka jak i grafika. Perfekto!

Share this post


Link to post

Ogólnie ładna praca, jednak mógłbyś przyciemnić lekko header i dać mniejszą czcionkę w menu

Share this post


Link to post

Dziękuje za opinię. Jeśli chodzi o heander i menu to macie rację. Ogólnie w photoshopie na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało w miarę okej. Nic się nie zlewało z sobą, a jednak teraz widzę różnice i również sądzę jak Wy, że przydałoby się przyciemnić heander. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się pozytywnych opinii, ponieważ sam uważam, że projekt nie jest najlepszy, ale bardzo dziękuję. Właśnie takie opinię, ale również i te negatywne dają mi motywację i zapał do dalszego tworzenia. @Patryks Ja nie sądzę, że się czepiasz. Możliwe, że mój projekt wygląda jak portfolio, nie zaprzeczam i nie czepiam się Twojej opinii, ponieważ każdy ma swoje własne zdanie, jak i gust.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Create a New Account. It’s free and easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...