Skocz do zawartości

Linki z prywatnego zaplecza. Prywatna baza blogów. 2500 znaków


seospot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowaliśmy zaplecze do publikacji wpisów: o zróżnicowanej tematyce oraz tematycznych. Wszystkie usługi rozdzielone zostały na 3 kategorie:


- artykuły sponsorowane to baza w których dodajemy tylko i wyłącznie unikalne, długie, merytoryczne teksty. Serwisy założone zostały na różnych IP, domenach .pl, com.pl, net.pl i innych.

Każdy serwis posiada treści pozbawione odnośników wychodzących których ilość będzie się naturalnie zwiększać. Każda domena ma podpięte profile w popularnych social media (facebok, twitter, google+) na których publikowane są najciekawsze dodane artykuły. Fani na profilach FB zdobywani są również dzięki reklamie płatnej.

Wpisy dodajemy w formie jednego unikalnego artykułu na domenę o długości min. 2000 znaków, opatrzonego zdjęciem, z jednym odnośnikiem wychodzącym z treści wpisu (jeśli może być wstawiony w sposób logiczny) lub podpisu. W serwisach nie publikujemy treści kiepskiej jakości, duplikatów, oraz będących bezpośrednią reklamą.


- blogi internetowe przygotowane zostały na popularnych platformach blogowych. W tych ofertach publikujemy wpisy bazującej na ręcznie synonimizowanych, logicznych i merytorycznych tekstów z fotografiami. Przygotowaliśmy zarówno bazy ogólnotematyczne i tematyczne.


- rejestrujemy profile na stronach www z wysokim autorytetem. Źródła linków charakteryzują bardzo dobre wskaźniki, TF (Trust Flow), CF (Citation Flow), oraz DR (Domain Rating).
 

Zapraszamy do zapoznania się z udostępnianą przez nas ofertą na stronie internetowej: seospot.pl 

Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej nowej oferty publikacji artykułów do prywatnej bazy blogów. W ramach oferowanej usługi dodajemy wpisy jakości zapleczowej i długości około 2500 znaków na 10 blogach. Każdy z nich jest w domenie głównej na oddzielnym IP. Wszystkie wpisy publikowane są wraz z właściwie dobranym zdjęciem. Link (maksymalnie jeden wychodzący) najczęściej wstawiany jest w podpisie wpisu.

Średni TF domen w bazie wynosi 17.
W ramach oferty realizujemy cały proces: treść, dobór zdjęć, publikacja, raportowanie.

Usługa dostępna jest pod adresem:
Blogi ogólnotematyczne - 10 Domeny prywatne

Koszt: 70zł brutto
Wystawiamy faktury VAT.


----------------------
Dane kontaktowe:
biuro(a)pageseo.pl

PageSEO
31-150 Kraków
ul. Św. Filipa 23/6
NIP: 5512494350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×