Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Lua Developer do projektu RolePlay na platformie FiveM


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną społeczność, szukam chętnego do pomocy lua developera przy wbrew pozorom nad wyraz ambitnym projekcie serwera Role-Play na platformie FiveM.

Serwer jest aktualnie w fazie tworzenia i nie przewidujemy terminu jego uruchomienia dla graczy. Zależy nam na dobrej jakości wykonania serwera pod względem skryptowym. Planowanie startu serwera odbędzie się dopiero w momencie wykonania wszystkich prac niezbędnych do stabilnej rozgrywki. Nie planujemy żadnych testów dla graczy. Nie narzucamy żadnego deadline'u - stawiamy przede wszystkim na jakość i dobrą funkcjonalność.

Na dzień dzisiejszy posiadamy odpowiedni pod nasze wymagania serwer VPS na ovh, zarejestrowaną domenę oraz pliki serwerowe, które wymagają wkładu pracy.

Miło by było, gdyby developer dodatkowo posługiwał się językami HTML&CSS, MySql, JavaScript. Nie oczekuję, że zgłosi się osoba z wieloletnim doświadczeniem, jednak liczę na doświadczenie, które bez większych problemów pozwoli stworzyć unikatowy projekt.

Jak najbardziej przewiduję wynagrodzenie dla developera, które uzgodnimy prywatnie. Jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Zwracam się z prośbą o kontakt poprzez komunikator Discord. Jest to najwygodniejsza forma kontaktu dla mnie, jednak wykorzystać można również tutejszą skrzynkę PW.

Discord: Pixel095#7716

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...