Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

LULKO - Opinie dotyczące działu ogłoszeń


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

tutaj znajdują się wszystkie opinie nt. mojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Krótko i na temat - oszust.

Po przekazaniu danych do mypsc użytkownik wziął pieniądze i napisał, że w ciągu 5-10 minut pójdzie przelew na paypala. Tak się nie stało. Zero odpowiedzi z jego strony.

Rozmowa - Scr.hu

Pieniądze z mypsc - Scr.hu

Dane jego z postów na forum:

Steam: Steam Community :: ☆ Dominik | PSC ⇔ paypal/prz

GG: 58027079, 62322256

FB: https://www.facebook.com/saiodjsajksadjhsadj?ref=br_rs

#WYJAŚNIENIE

Sytuacja została wyjaśniona, pieniądze otrzymałem. Prosiłbym o usunięcie/unieważnienie poprzedniego posta z tego względu iż wszystko udało się dzisiaj załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Udana transakcja, dzięki wymianę PSC.
Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to, że użytkownik @D0MINIK nie grzeszy poprawną polszczyzną, wysokim poziomem ortografii czy też dobrą komunikacją z potencjalnym kupcem (czyt. mnie) to jest zwykłym internetowym oszustem. Właśnie z dniem dzisiejszy traci resztkę godności na tym forum jak i innych większych forach, swoją "reputację" którą kreował sobie na przestrzeni lat. 

A ja sobie mogę jedynie pogratulować głupoty, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - będę miał nauczkę.

Przedstawiam 10 screenów które wszystko wyjaśniają, nie muszę już nic dodawać od siebie :v

(rozmowa od A do Z)

Cytat

 

1.thumb.png.667606a0a3c63b68f197765abf5fca34.png

 

2.thumb.png.e2f8291d7c168bcc3dd27a2fd79e0567.png

 

3.thumb.png.8fa1b1d9de1c57b2b99d61f302738ae8.png

 

4.thumb.png.96bb65212e5824f8e32c3e2081f3dcd9.png

 

5.thumb.png.012327b513a5955506abeb6800802ef6.png

 

6.thumb.png.0dc82d14ee10a5243ba9b58a78d51d5e.png

 

7.thumb.png.d59afbb7ff212ff25c58ec563b995006.png

 

8.thumb.png.d657533ece28bdca19451b6eee2bad9a.png

 

9.thumb.png.898abf2cdb42dd5131bc47cad637d771.png

 

10.thumb.png.ca68167ae5136f53c145d9b2ff9cb72a.png

Serdecznie nie polecam użytkownika, nie życzę nikomu z danym użytkownikiem robić żadnej transakcji - nawet tej za piątaka.

Transakcja miała polegać na zakupie licencji IPS (dokładnie ten temat), niestety w/w użytkownik po wysłaniu przelewu z mojej strony wysłał fejkowe dane i najprościej mówiąc wyłączył komputer. Nie odpisuję na żadne wiadomości, czy te na forum czy SMS'y.

Jak widać za załączonych screenach zostałem wykiwany na kwotę 250 zł (oczywiście jeśli będzie potrzeba wyślę potwierdzenie mojego przelewu). Wnoszę również o zablokowanie LULKOwi dostępu do działu sprzedam, zdjęcie rangi Premium oraz zbanowanie

Serdeczne, kulturalne *huj w dupe autorowi tego tematu - na zakończenie dnia.

Pozdrawiam, dwbuh69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@D0MINIK Czy możesz odnieść się do wiadomości @dwbuh69?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(edytowane)

Oczywiście teraz jestem pewien, że doszło do oszustwa - sam siebie wydał. 

Znalazłem @D0MINIK na facebook'u, zaprosiłem - on dodał i po chwili jak zobaczył moja nazwę Instagrama (dwbuh69) zablokował. Nawet nie zdążyłem nic napisać.

Napisałem już do Administratorów dużych for gdzie był zarejestrowany w tej sprawie, czekam aż zbanują go wszędzie gdzie się da. 

@Mativve proszę o wysłanie tak jak pisaliśmy IP oraz email, dane jego znam także jutro się przejdę na policję. Może coś zrobią, w końcu to 250 zł a jak nie, to zawsze będzie zapisany w księdze jako oszust internetowy i odwiedzą go w domu (przypał u mamusi też dobry) : >

Edytowane przez Mativve
Usunięcie wizerunku ze względu na zbierzność imion i nazwisk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się tylko do tego ss'a :

qMpNXBp.png

Nie czekałem 10 minut tylko co najmniej miesiąc, jak nie dłużej. Tłumaczył się tym, że ktoś mu się niby włamał na konto steam i nie miał jak do mnie napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 Grudnia próbowaliśmy wraz z moim znajomym zakupić licencje od owej osoby, lecz był problem z płatnością przez PayPala(mówił, że nie korzysta z paypala bo ma zablokowanego za fraudy(od dawna), a w poprzednich ofertach sprzedaży metoda płatności: ..., paypal)

Otrzymał pieniądze za licencje jako za towar, paypal domyślnie blokuje pieniądze do czasu aż klient(kupiec) otrzyma towar wirtualny lub zostanie wysłana przesyłka. Robił problemy, że nie będzie czekał tyle czasu na pieniądze itp.

Próbował namówić kolegę aby zrobił to przelewem expresowym lecz zaczął się robić mocno podejrzany gdy mocno opuszczał cenę i zamiast pokazać licencje pokazał wyłącznie fakturę za zakup(dawno licencji mogło nie być na koncie). Sytuacja zakończyła się bez straty pieniędzy lecz opóźniło to zakup od innej osoby(1-3 dni na zwrot na kartę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest więcej poszkodowanych preferuje złożyć zawiadomienie zbiorowe. Po kwocie 250zł - nic mu nie zrobią, zakończy się na zwrocie gotówki i tyle.

Zachęcam również do napisania swojej opinie w temacie: https://mygo.pl/topic/11626-lulko-d0minik-oszust-internetowy, aby również nasza społeczność nie dała się więcej nabrać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@D0MINIK Do niedzieli 5 stycznia 2020 roku masz czas na wyjaśnienie sprawy. Jeśli do tego momentu nie odpowiesz twoje konto zostanie zablokowane do odwołania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem sobie nadzieję na to, że jestem wybrańcem losu i ww. sprzedawca nie dopuścił się wobec mnie kradzieży, ale po e-mailu, który otrzymałem od IPS, nie mam co do tego faktu żadnych wątpliwości.

Niezłe jaja, oszukiwanie parunastu osób na podobne kwoty, w dodatku dosyć nieprzemyślane.

Jeżeli nie otrzymam zakupionego produktu/zwrotu uiszczonej opłaty, to podejmę działania prawne wliczając w to wizytę na posterunku (w interesie swoim i innych poszkodowanych).

@D0MINIK liczę na uczciwy zwrot, przyznanie mi zakupu i uczciwe przyznanie się do błędu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na brak odpowiedzi i tłumaczenia w tej sprawie w dniu dzisiejszym na konto @D0MINIK zostaje nałożona blokada na forum.

Poszkodowanym mogę jedynie współczuć straconych pieniędzy a zaproponować mogę zgłoszenie tego "Sprzedającego" na policję - pomimo, że to nie jest kradzież na kwotę 500zł to jest to oszustwo internetowe, które policja zaczyna powoli ścigać.

Pamiętajcie, że BLIK w takich sprawach nie jest wskazany. Przy przelewie również należy uważać, zwłaszcza na podrobione potwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...