Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Mam trochę oszczędności. W co najlepiej zainwestować te pieniądze?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sensu lokować tych pieniędzy w rzeczy, o których nie ma pojęcia. Statystycznie 9 na 10 przedsiębiorstw upada w ciągu roku od ich założenia - wynika to również z tego, że przedsiębiorcy pchają się w interesy o których nie mają pojęcia chcąc szybko się wzbogacić. W rzeczywistości, jeśli decydujesz się na własną działalność musisz liczyć się z tym, że nie będzie ona generowała od razu takiego przychodu jaki chcesz - ba, rzekłbym śmiało, że przez długi czas musiałbyś pracować dla siebie za darmo. 

Znajdź coś, czym się interesujesz, pogłębiaj swoją wiedzę w tym temacie i prześledź historię ludzi, którzy wiele osiągnęli - zazwyczaj od początku skupiali się na jednym rodzaju inwestycji, z którym po prostu mieli coś wspólnego, który ich interesował. Nie sztuką jest wykupić akcji za X pln, a potem w popłochu sprzedawać je po o wiele niższym kursie. Zanim zacząłem korzystać z giełdy, bawić się w przewalutowanie przeczytałem chyba wszystkie książki zarówno Trump-a, jak i Kiyosakiego czy też nieco bardziej psychologiczne książki Spencera Johnsona. W marketingu ważną wskazówkę stanowiły dla mnie również książki Tracy Briana. 

Inwestuj w siebie, kup kilka książek o biznesie. Jeżeli to do Ciebie nie przemawia, to może Bitcoiny? Osobiście przewalutowuję sporą cześć mojej pensji na USD i funty, to dość długotrwały proces jeśli chodzi o zysk. Na giełdzie w wolnym czasie zajmuję się jedynie New Connect-em. 

A poza tym, nigdy się nie poddawaj! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące później...

Wiesz co, długo siedziałam w tym temacie ponieważ troszkę pieniędzy odłożyłam, a troszkę odziedziczyłam. Nie chciałam nic za to kupować bo świetnie sobie radzę na co dzień więc wybrałam odpowiedni fundusz zaczęło się od skromnego kupienia akcji

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...