Jump to content
Melancholia

Marchewki na Patyku, Czaszki na półkach, Data wydania 1.4

Recommended Posts

Melancholia

24eno1u.png

Po ostatnich wiadomościach widać że praca w ekipie mojangu wrze jak nigdy. Z dnia na dzień dostajemy coraz więcej informacji o nowościach, planowanych zmianach i udoskonaleniach w kolejnej wersji. W związku z tak szybkim tempem prac dziś przedstawmy wam kolejne nowinki które znajdziemy w najnowszym snapshocie (6 września).

Od czasu wersji indev świnie nie spełniały żadnej roli poza dostarczaniem nam pożywienia. A sterowanie nimi nie było możliwe nawet po założeniu siodła. Jendak Dinnerbone poinformował nas ostatnio o planowanych zmianach dotyczących naszych różowych milusińskich. Zapewne zastanawiacie się co się zmieni. A więc – prawdopodobnie dostaniemy coś w rodzaju marchewki zawieszonej na wędce którą będziemy craftować jak osobny item. W ten sposób świnia podążając za marchewką idzie w wyznaczonym przez nas kierunku. Co za tym idzie otrzymamy zupełnie nowy środek transportu. Testować ten jakże innowacyjny sposób poruszania się będziemy mogli już w następnym snapshocie.

Czy nowy środek transportu zrewolucjonizuje poruszanie się po lądzie? Mamy nadzieję że tak.

a735c9310cf666a7314f19d07a75e4a1.png

Jeb_ poinformował nas o kolejnym dekoracyjnym bloku. A jest nim głowa szkieleta. Co będziemy tym jakże odrażającym blokiem ozdabiać? Z pewnością lochy lub nasze piwnice. Jeżeli jesteś wielbicielem ostrego wystroju to z pewnością coś dla ciebie.Jednakże zwracając uwagę iż mojang zawsze z góry ma zastosowanie dla wprowadzanych bloków można by się posunąć do hipotezy iż ma to coś wspólnego z nowym mobem zaprezentowanym w ostatnim snapshocie. Jednak to są tylko nasze domysły.

Co będzie?, to się okaże!

ef71af354878c66eb7fa9ff3b7869782.png

Ostatnią i zarazem najsmutniejszą informacją jest bark snapshota w tym tygodniu. A spowodowane to jest wyjazdem ekipy na PAX Prime. Kolejny snapshot ukaże się dopiero 6 września. Więc odrywając się od szkolnych obowiązków będziemy mogli delektować się nowościami dostarczonymi przez chłopaków. W tym samym momencie Jeb poinformował nas o planowanej dacie wydania kolejnej wersji minecraft. A będzie to 31 października czyli dla mniej obeznanych w kulturze Stanów Zjednoczonych , święto Haloween. Po ostatnich snapshotach z ogromną niecierpliwością czekamy na wersję 1.4.

Źródło: Minecraft.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
shaker

Niech już nie kombinują. Dla mnie minectaft stracił już wiele po dodaniu tej całej alchemi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...