Jump to content
SeNioR

Masowe banowanie użytkowników. - Nie wytrzymałem, przerwa na 4 miesiące

Recommended Posts

SeNioR

Witam, na wstępie chciałem wyjaśnić co się działo przez ostatnie dwa dni, życia naszego forum.

 

Zacznę od moich błędów, bo jest ich dość sporo, od pewnego czasu zbyt mało czasu poświęcałem dla forum, podejmowałem decyzję bez waszej zgody i zgody ekipy forum, byłem zbyt lekkomyślny, nie jestem ideałem, jestem tylko człowiekiem, zapewne poznaliście już moje drugie obliczę, trudno jest opanować sytuację jak naskakuje na ciebie 15 osób na raz.

Psychika człowieka nie jest tak mocna, a w szczególności moja. Prowadzę te forum, dla was chcę pomagać użytkownikom a nie ich banować, zaraz wyjaśnię dlaczego tak postąpiłem;

 

Zacznijmy od początku, wszystko zaczęło się od rozmowy z użytkownikiem @FaNtOM, pisałem z nim o sprawach forumowych i naszymi relacjami pomiędzy mną, a @Kubaru i przyznaje się iż napisałem kilka słów (mogących obrazić Kubaru pod względem jego zachowania), pisałem też o tym że nie mam czasu, i przez forum mam kłopoty w życiu prywatnym, ciągle spóźniam się do pracy, jak i do szkoły. Ale to kwestia grafiku w którym będę miał rozdział godzin poświęcanych na swoje sprawy i sprawy forumowe. W rozmowie pisałem także o sprawach prywatnych, i za bardzo mnie poniosło, ale do czego zmierzam, a właśnie do tego że po tej rozmowie po prostu "zmiękłem", rozczuliłem się i zaufałem z leksza, co było błędem.

 

Następne wydarzenia potoczyły się dość szybko, FaNtOM przekazał kilka informacji z rozmowy użytkownikowi @wz. który postanowił podzielić się tymi informacjami z Naszym byłym Moderatorem Globalnym "Kubaru", w między czasie po tym, jak zobaczyłem iż w dziale głosowania FaNtOM ma 3 głosy na nie, postanowiłem się zlitować i przyznać mu rangę Testowego Moderatora bez zgody mojej ekipy, co również było wielkim błędem, i wcale się nie dziwię że reakcja "Kubaru" była taka nachalna. Po ty jak FaNtOM, cieszył się swoim zdobyciem, większość użytkowników którzy są teraz zbanowani, również nie zgadzali się z moją decyzją i aby mi uprzykrzyć życie zaczęli domagać się wyjaśnień, poprzez obrażanie mnie, jako iż jak wspomniałem wyżej, mam słabą psychikę wolałem ich zbanować niż z nimi to wyjaśnić, co było znów błędem z mojej strony, zawsze jest tak że jak jedna osoba postanowi coś zrobić to znają się śmiałki które zrobią to samo, przykładowo w ruchu drogowym, jest wolny pas którym pojedzie jedno auto, i zawsze ale to zawsze jest tak iż pojedzie za tym autem następne, tak też jest w przypadku tego zdarzenia. Do grupy zbanowanych użytkowników jednego dnia dołączyło bardzo dużo osób, które naprawdę budowały te forum, i utrzymywało porządek. Wcale tego nie chciałem, reagowałem automatycznie, może was to nie interesuje ale nie spałem, około dwóch dni aby wiedzieć co dzieje się na forum.

 

Wyjaśnienia:

W rozmowie z "FaNtOM" przyznałem że chciał bym sprzedać forum, lecz nie mówiłem tego na poważnie, nie miałem zamiaru z jednego dnia na drugie pozbyć się forum, dużo użytkowników zrozumiało przez to że nie zależy mi na forum, co nie jest prawdą bo starałem się od samego początku aby umilić każdemu użytkownikowi pobyt na forum, podjąłem dużo błędnych decyzji, ale też takich bez których forum by nie istniało.

 

Drugą sprawę odnoście tyle banów, wyjaśniłem wyżej, ale wyjaśnię to jeszcze raz.

 

Dużo użytkowników pewnie ma mnie za 0, i się im nie dziwię, bo zbanowałem pewnie kolegę, kolegi czy kumpla itp, robiłem to z powodu tego iż, nie miałem już cierpliwości i chęci rozmawiać z nimi na temat decyzji podjętej przeze mnie, jest to wielki błąd z mojej strony przez co chcę przeprosić osoby które zostały perfidnie zbanowane, jednak też nie byli oni świętoszkami.

 

Czy odbanował bym ich jeszcze: ?

 

Oczywiście że istnieje taka możliwość, nie chcę robić wojny, bo nie ma sensu.

Forum jest dla każdego i praktycznie tworzy je użytkownik, bez niego żadne forum by nie istniało, zrozumiałem że trzeba bardziej liczyć się ze słowem użytkownika i nie podejmować tak szybko pochopnych decyzji.

 

Jakie masz zdanie na temat CMSstyle?

O tym forum dużo nie chcę rozmawiać, sprawowałem tam rolę Moderatora po czym napisałem rezygnację, lecz administracja doszła do wniusku iż da mi Urlop.Na urlopie również mało byłem aktywny, wiec w końcu musieli mi zdjąć rangę. Do tej sprawy nic nie mam, bo szanuje ich decyzję.

 

Co do sprawy, typowego ataku na te forum, ze strony CMSstyle, doszły mnie pogłoski jednak jak jest prawda tego się raczej nie dowiem, może i jesteśmy konkurencją ale możemy sobie przez to pomagać, niż być dla siebie wrogami. Zostałem tam zbanowany, wiec więcej na temat tego forum nie będę pisał. Przyznam się też iż zablokowałem konto "Narti" który jest tam Modem, i także "Wilhelm" który prowadzi TS, zablokowałem ich ze względu na to iż byli tylko śledczymi, przeglądali forum i obserwowali jaka jest sytuacja.

 

Co do samych użytkowników:

Szanuję każdego użytkownika, ale wymagam też szacunku do mnie.

Nie tolerują obelg, i wyzwisk przeciwko mnie, rozumiem możemy się pośmiać ale na tym też przestać. Możliwe że każdy zmienił opinię o mnie, przez wydarzenia dziejące się dwa dni temu, aż do dziś, wcale się im nie dziwię, ale też chcę się usprawiedliwić tym iż nie jest łatwo zapanować i wyjaśnić wszystkim jaka jest prawda, myślę że ten temat pomoże użytkownikom zrozumieć moje błędy i postępowania.

 

Sprzedaż forum i czy zamknięcie forum ?

Nic z tego, tak jak pisałem wcześniej w rozmowie z FaNtOM, nie zamierzam sprzedawać i zamykać forum, poświęciłem na nie dużo czasu i staram się je bronić jak tylko mogę. Sprzedaż forum to tylko pogłoska która, zawsze robi się coraz ciekawsza.

Była sytuacja w której zamknąłem forum, na godzinę, było to spowodowane tym iż musiałem usunąć wszystkie reklamy i konta użytkowników którzy mnie obrażali, był to długi dzień i sam byłem wykończony, praktycznie miałem stan wykończenia bo pisałem z 5 osobami na GG, i każda z nich miała inną wersję i poradę.

 

Sprawa dotycząca MultiKont Webspy = Dekke @Daniel

Użytkownik ten posiada u nas w bazie około 20 kont, może nawet i więcej, dzieje się tak iż nie mogę dojść z nim do porozumienia, moimi decyzjami które podejmuje i banuje jego nowe konto, prowokuje go do dalszego zakładania nowych kont.

Chcę aby zrozumiał że nie robię tego bo go nie lubię, zależy mi tylko na dobru forum i staram się je chronić jak tylko mogę. Korzysta on zapewne z bramki Proxy, lub zmiennego IP który pozwala mu zakładać ciągle nowe konta, po odświeżeniu strony.

Możesz zajść na tym forum daleko, ale musiałbyś zmienić postępowanie i przestać działać negatywnie na te forum.

 

Oficjalnie:

Myślę że wyższe słowa wyjaśnią wam choć, trochę co zdarzyło się dwa dni temu, chciał bym przeprosić osoby które zostały zbanowane pod wpływem moich szybkich, błędnych decyzji. Mam nadzieję że dojdziemy do porozumienia i razem, poprowadzimy te forum jak najdalej. Przepraszam za ewentualne błędy w tym lekkim przemówieniu, człowiek jest tylko człowiekiem i ja też popełniam błędy w ortografii, nie jestem ideałem, no nie "Zaczynam" ? :);)

 

Pozdrawiam Administrator.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nerwus

Cieszę się, że to wyjaśniłeś. Nie wiem, czy to po wiadomości ode mnie, czy sam z siebie, ale było to potrzebne. Nie spodziewałem się, że aż tak się rozpiszesz, może teraz dotrze do niektórych jaka była sytuacja i dadzą sobie spokój z dogadywaniem i komentowaniem tych wydarzeń. Szczerze mówiąc trochę zaniepokoiła mnie cała ta sprawa, ale myślę, że teraz wróci wszystko do normy, a na forum zacznie panować atmosfera przyjazna dla wszystkich użytkowników i skończy się ten chaos.

SeNioR, brawo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel

Ciesze się, że to wszystko wyjaśniłeś, a teraz kolej na moje wyjaśnienia, aby już wszystko było w jak najlepszym porządku.

Otóż tak jest to prawda zostałem zbanowany na forum za swoje naganne zachowanie wobec użytkowników forum jak i samego administratora - SeNioR'a wielokrotnie go obraziłem publicznie w jednym z tematów naszego zbanowanego kolegi WuZeeT'a, który sam prosił o bana - nie oskarżajcie o nic SeNioR'a.

Tak więc przejdę do sedna sprawy.

Zostałem zbanowany iż obraziłem SeNioR'a i wielu użytkowników forum, prowokowałem kłótnie i kłóciłem się z innymi, ale to już przeszłość zapomnijmy o tym. Po dyskusji z naszym administratorem dostałem szansę, aby się poprawić i nie zamierzam popełnić drugi raz tego samego błędu wiem, że już to pisałem, ale taka jest prawda. Zależy mi na tym forum jako iż mam tu dużo znajomych, z którymi mogę pisać i dyskutować.

Dodatkowo chciałbym publicznie przeprosić Fantoma za moje zachowanie wobec niego, za wszystkie wyzwiska i plotki, które siałem na jego temat. Chciałbym także przeprosić naszego administratora po raz drugi, że nie dotrzymałem słowa - teraz obiecuje poprawę i mam nadzieje, że zostanie mi to wybaczone.

Pozdrawiam,

Dekke aka. Beosky

Share this post


Link to post
Share on other sites
wlodziu

Hmm.. przemowa długa.

Oceniam na 5/6.

Jako Administrator teraz musisz nadrobić ten stracony czas, nie masz wyjścia. Byłbym za przywróceniem kilku osób, które nie zagrażają forum, a dużo dla niego zrobili. A jakby nie chcieli, to ciepłe słowo "dziekuję" na pewno nie wystarczy a na pewno będzie lepiej.

Każdy w zyciu ma takie sytuacje, ale trzeba nauczyć się je ogarnąć, chociaż gdy myślimy, że się nie da. Trzeba próbować, iść na kompromis, nie myśleć tylko o jednej osobie - bo fajna. Przede wszystkim kierować się umysłem i zdrowym rozsądkiem, tego życzy Ci wujek Włodziu :)

P.S Nic o "gg'owym" psychologu nie ma :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Młody Simba

Fajnie, że sprawa się wyjaśniła. Potrzebowaliśmy tych informacji aby nie zgłupieć :)

Wiadomość od Maora:

Oczywiście że istnieje taka możliwość, nie chcę robić wojny, bo nie ma sensu.

Forum jest dla każdego i praktycznie tworzy je użytkownik, bez niego żadne forum by nie istniało, zrozumiałem że trzeba bardziej liczyć się ze słowem użytkownika i nie podejmować tak szybko pochopnych decyzji. Maor.

Prosi także o UB, przynajmniej tak aby móc się porozumieć z tobą SeNioR.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Keno

Domiss, Jacob, Flamaster i te inne robaczki ;D

Nie chowajcie urazy, szkoda czasu. Każdy może popełnić błędy.

I nie chce snuć tutaj jakiejś przemowy, tylko zrozumcie, że każdy może naprawić swoje błędy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
uG.IceCube

Heh, ale się rozpisałeś i wyjaśniłeś wszystkim swoją sytuację.

Szanuję każdego użytkownika, ale wymagam też szacunku do mnie.

My Ciebie też szanujemy SeNioR

Nic z tego, tak jak pisałem wcześniej w rozmowie z FaNtOM, nie zamierzam sprzedawać i zamykać forum, poświęciłem na nie dużo czasu i staram się je bronić jak tylko mogę.

I bardzo dobrze, ja też na Twoim miejscu forum bym nie sprzedawał.

O tym forum dużo nie chcę rozmawiać, sprawowałem tam rolę Moderatora po czym napisałem rezygnację, lecz administracja doszła do wniusku iż da mi Urlop.

Na urlopie również mało byłem aktywny, wiec w końcu musieli mi zdjąć rangę.

Do tej sprawy nic nie mam, bo szanuje ich decyzję.

Co do sprawy, typowego ataku na te forum, ze strony CMSstyle, doszły mnie pogłoski jednak jak jest prawda tego się raczej nie dowiem, może i jesteśmy konkurencją ale możemy sobie przez to pomagać, niż być dla siebie wrogami. Zostałem tam zbanowany, wiec więcej na temat tego forum nie będę pisał. Przyznam się też iż zablokowałem konto "Narti" który jest tam Modem, i także "Wilhelm" który prowadzi TS, zablokowałem ich ze względu na to iż byli tylko śledczymi, przeglądali forum i obserwowali jaka jest sytuacja.

I dobrze, że tak postąpiłeś, ja tak samo bym postąpił na Twoim miejscu

chciał bym przeprosić osoby które zostały zbanowane pod wpływem moich szybkich, błędnych decyzji.
jscu. Wolałbym podejść do tego normalnie. Każdy ma swoje życie i chce o nie dbać.

Każdy z nas popełnia święty, nikt z nas nie jest doskonały/święty

Użytkownik ten posiada u nas w bazie około 20 kont, może nawet i więcej, dzieje się tak iż nie mogę dojść z nim do porozumienia, moimi decyzjami które podejmuje i banuje jego nowe konto, prowokuje go do dalszego zakładania nowych kont.

Chcę aby zrozumiał że nie robię tego bo go nie lubię, zależy mi tylko na dobru forum i staram się je chronić jak tylko mogę. Korzysta on zapewne z bramki Proxy, lub zmiennego IP który pozwala mu zakładać ciągle nowe konta, po odświeżeniu strony.

Możesz zajść na tym forum daleko, ale musiałbyś zmienić postępowanie i przestać działać negatywnie na te forum.

Rzeczywiście, ale mu się temu nie dziwie i Tobie też. Dałeś mu chociaż szanse.

Obecnie, ja bym chciał przeprosić użytkownika FaNtOM, za to że mu trułem d**e na GG.

SeNioR, dobrze postąpiłeś i dobrze, że to napisałeś. Nikt Ciebie nie posądza za błędy ortograficzne, bo każdy z nas jakieś popełnia.

Pozdrawiam,

IceCube

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel

Wiadomość od MaorProject:

Po wyczyszczeniu ciasteczek mam informację: You_been_banned 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Empc.

Każdy jest człowiekiem i każdy się myli. Ty popełniłeś błędów parę, ale myślę, żę każdy o tym niedługo zapomni. Zbanowałeś osoby, które tworzyły te forum: andrew, WuZeet, MaorProject, Jacob (to na chwile) i pare innych. Osobiście znam ich tylko z Sb i postów, bo tam widzę, jak się zachowują, oprócz Jacob'a, bo pomaga mi czasami na GG, jednak uważam, że są to dobre chłopaki i powinni wrócić, bo też byli chyba trochę związani z tym forum.

Co do Webspy/Dekke/i tak milion razy :P to jak dla mnie kolejny fajny koder, który pomaga mi czasami (prawie wgl. :P ), ale to dlatego, ze u mnie linia pomocy wygląda nast. Wlodziu->Kubaru->Jacob->MyeSerwis->Dekke, więc to jest tego powodem. Jednak dużo razy wymienialiśmy ze sobą zdania i on akurat zasługuję na tyle szans ile kont ma tym forum. :)

Fantom ok jak dla mnie. Co do Kubaru to jednak strasznie żałuję jego straty GM, a raczej rezygnacji. Był chyba najlepszym Modem tutaj i to on pilnował tak na prawdę wszystkiego. Pomagał zawsze, a do tego zawsze był miły, nie wyśmiewal mnie za głupie pyt., jak kiedyś niektórzy i to się ceni. ;)

Nie będę każdego opisywał, więc to tyle. :)

P.S. Co do ortografi SeNIoR to się czepiłem, bo powiedziałeś, ze przez to nie będę miał Moda i przez nick, więc było to dla mnie dziwne, ale znając mnie źle to zrozumiałem.

P.S. 2 Nie płaczę o to, żę nie dostałem moda. Chciałem pomóc, ale widocznie nie jestem na tyle dobry, żeby pełnić tą funkcję, więc wszyscy, którzy tak piszą i mówią mogą sobię odpuścić. ( to tak na marginesie, jak mówimy wszystko ) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kir0

No to i ja napiszę kilka słów Senior rozumiemy że pracujesz szkoła i tak dalej ogólnie Dziękujemy za wyjaśnienia :) myślę że to czas by Wybrać 2 H@ forum bo wiadmo samemu jest ciężko all ogarniać na to stanowisko polecam Wójka Włodka (C4 W!lodziu) nie dlatego że jest tam moim kolegą czy coś bo to nie prawda ... "user" jak każdy :P ale widzę że ogarnia o co chodzi to jest tylko moje zdanie inni użytkownicy mogą się z tym nie zgodzić i to też nie chodzi o "lizanie du** włodziowi" Nie wiem czy to przeczytasz czy nie ale mam dobre chęci :)

Pozdrawiam WooHooo

Share this post


Link to post
Share on other sites
eXe

sam też przepraszam, czasem jestem wybuchowy i nie za bardzo kojarzę co robię, wiem popełniłem kilka błędów i naprawdę nie chciałem, ja jestem taką osobą która niby jest związana z 1 forum lecz inne też odwiedza i stara się pomagać wszędzie a nie tylko na tym 1 forum, sorka za zachowanie które na pewno było złe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
MichART

Nie będę się rozpisywał.

Od razu piszę, tak jak Webspy przepraszam Seniora, Jacoba, Fantoma i mojego kochanego wlodziaka (tych 4 za wyzwiska, obrazę) a wlodzia za to że go zaniedbałem :D

obiecuję że już się taka sytuacja nie powtórzy. Czas zacząć z czystym ale starym kontem i narodzić się na nowo ! AVE .

I dziękuję za unbana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tamo

Ja im tłumaczyłem, że masz pracę, szkołę może też dziewczynę no i oczywiście życie prywatne, ale oni mi odpisywali

Za mało wiesz...

Nie wiesz o co chodzi...

Ja nic ci nie mam za złe, no może kilka błędów popełniłeś, ale jesteś człowiekiem, a człowiek nie jest nieomylny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
gaccper

SeNioR, Mógłbyś Znaleść jakiego pomocnika na Miejsce Administracji Lub nową grupe związane Z Administracją

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel

Frog, na pewno będzie taka możliwość spokojnie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wz.

Przepraszać nikogo nie będę, bo nie mam powodu. ;) - może nie tyle co nie mam, bo po prostu tego nie odczuwam.

SeNioR trochę się rozpisałeś w tym temacie, ale to bardzo dobrze, bo odpowiedziałeś praktycznie na wszystkie pytania i oskarżenia dot. Twojej osoby. Wielki +.

Brakować będzie mi kilku osób, no ale trudno. Co najwyżej będę się mniej wypowiadał na forum, bo tak to sensu nie ma. ;)

SeNioR'a wielokrotnie go obraziłem publicznie w jednym z tematów naszego zbanowanego kolegi WuZeeT'a, który sam prosił o bana

Nie mów tego, co nie miało miejsca. O zbanowanie nie prosiłem, samo wyszło. ;) A temat nie był mój, lecz Kubaru.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel

WuZeet, w takim razie dziękuje za poprawkę. :) Ciebie także przepraszam, bo też Cię obraziłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kubaru

Dobrze, że takie wyjaśnienia się pojawiły na forum. Tak jak pisałem na gg, trochę za późno zrozumiałeś pewne kwestie ;) Ja już swoje zrobiłem, niech się inni wykażą ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
crisko

ja Ci wybaczam kochany...

P.S Oczywiscie zartuję, nie mam co Ci wybaczac, taki mały "dzołkik". ; d

Share this post


Link to post
Share on other sites
pazdziernik

Moim zdaniem SeNioR powinieneś znaleś kogoś kto ci pomoże (drugi H@),

ja myślę że ty chcesz komuś udowodnić że ogarniasz i panujesz nad wszystkim lecz tak nie jest. Powinieneś komuś zaufać i ogarniać razem z nim to forum jest strasznie dużo użytkowników na tym forum którzy piszą minimum 5/6 postów na osobę.

tak więc dziękuję za wyjaśnienie czekałem na to gdyż wgl nie wiedziałem o co tutaj chodzi same spiny i bluzgi do każde teraz wiem dlaczego to było.

SeNioR poszukaj godnej osoby która by była razem z tobą administratorem i by ci pomagała, pamiętaj że każda osoba która ogarnia się tutaj liczy a nie tlyko Administracja moderatorzy globalni i sami moderatorzy, każdy ma takie same prawa a nie że ktoś ma rangę większą od kogoś i może więcej.

dziękuję za przeczytanie mojego postu i proszę cię SeNioR byś coś przynajmniej z mojego postu wywnioskował.

P.S.

ja Ci wybaczam kochany...

P.S Oczywiscie zartuję, nie mam co Ci wybaczac, taki mały "dzołkik". ; d

co to ma być ? powinieneś napisać coś od siebie co oczekujesz i co administracja powinna zrobić lub podziękować przynajmniej za to że napisać ci o co w tym całym za przeproszeniem burdelu chodziło a nie pisać zbędne posty.

takie coś powinno być nagradzane warnami.

pozdrowienia.

pazdziernik

Share this post


Link to post
Share on other sites
wz.

Czy Ty po miesiącu bytu na CMSSZABLONY próbujesz przekonać SeNioRa na przyjęcie na stanowisko drugiego administratora? Szczerze mówiąc, gówno wiesz na temat forum i na temat jego ogarniania. :roll:

Nie chcę tu nikogo bronić, ale ma moderatorów i to mu na razie wystarcza, oczywiście powinien zaglądać na forum codziennie i podejmować wspólnie z ekipą decyzję i to ma się tylko zmienić. - nie przesadzajmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
MichART

pazdziernik, kogo ? Najbardziej się tam kubaru nadawał. Ale odszedł. Jeśli już by senior miał dawać to proponuję WLODZIAKA ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Keno

Myślę, że każdy z użytkowników ma chrapkę na najwyższe ów stanowisko. Niemniej jednak wiąże się z tym odpowiedzialność, o czym 99% z nas zapomina...

Myślę też, że wszystko zostało napisane i można zamknąć temat, gdyż robi się mały spam.

MaorProject, to przecież nadal jest decyzja H@

Share this post


Link to post
Share on other sites
pazdziernik
Szczerze mówiąc, gówno wiesz na temat forum i na temat jego ogarniania. :roll:

nie będe się z tobą kłucił bo to ensu nie ma :) sam mi coś seNioR napisał i tego trzymał się będe.

może i miesiąc i może nic o niczym nie wiem ale przez pare dni co tu się działot o widziałem co się działo. a po 2. Na temat ogarniania forum coś wiem bo byłem w jednej sieci serwerów (CS) i to w rozwiniętej i byłem tam Junior Adminem.siedziałem dzień w dzień po 5h, i czyściłem forum pomagałem. i robiłem serwery.

jeśli myślisz że 16 latek "GÓWNO" wie o ogarnianiu forum to się grupo mylisz. To że jestem tutaj miesiąc owszem może i nie świadczy o tym że powinienem taki temat pisać co napisałem 'UP" lecz napisałem to z myślą o innych i z myślą by nie uświadamiać Administratora lecz by przynajmniej wiedział co myślę.

a co do tego co napisałeś.

Czy Ty po miesiącu bytu na CMSSZABLONY próbujesz przekonać SeNioRa na przyjęcie na stanowisko drugiego administratora?

miesiąc oo wooow miesiąc strasznie mało. .. hmm tylko widzę że w twoim łbie siedzi tylko jedno, Osoba która ma mały staż na forum gówno może i nie ma prawa uświadamiać nikogo.

wlep do swojej głowy że nie jestem jakimś bachorem by pisał bzdury i nie jestem jakimś IDIOTĄ by kogoś uświadamiać co ma robić chyba że ty nim jesteś czytałem parę twoich postów w SB i sam lepszy widzę nie jesteś. :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
wz.

pazdziernik, osoba z krótkim stażem na forum gówno wie o tymże forum. Więc się schowaj, bo o tym forum nie wiesz nic, tylko wiesz to co się działo przez ostatnie dni, a tak cały czas nie było...

Shut Up. ;) wiele powtórek jest w Twoim tekście + sporo błędów ortograficznych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...