Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Menu kontekstowe po wciśnięciu klawisza "N". Logitech


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu kupiłem mysz Logitech M590 i klawiaturę Logitech K375S, zainstalowałem do tego oprogramowanie Logitech Options.

Często klik LPM wyświetla menu kontekstowe (choć nie zawsze - nie wiem od czego to zależy). Dziwnym jest, że przy takim problemie w Chrome, czy Opera nie mogę nic wpisać w pasku adresu (bo wyświetla się menu, co uniemożliwia wprowadzenie tekstu), a w Firefox wszystko działa poprawnie.

Innym problemem jest wyświetlanie menu kontekstowego po wciśnięciu klawisza “N” - najczęściej na klawiaturze w laptopie (wcześniej tego nie było). Również jest to nieregularne - taki problem występuje często, ale nie zawsze.

Wiecie co może być tego przyczyną i jak to naprawić? Jak odpinam czujnik do klawiatury/myszy to sytuacja wraca do normy - czasami natychmiastowo, czasami po kilkunastu sekundach.

Robiłem niedawno format systemu (Windows 10) i problem dalej występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Widocznie Logitech Options kontroluje ustawienia przycisków myszy. Z tego co widzę program posiada ustawienia przycisków które można zmienić. 

Podmień "N" na inny mniej używany przycisk, a menu kontekstowe na pewno da się wyłączyć lub również zmienić na inny przycisk.

W ostateczności odinstaluj Logitech Options.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(edytowane)

Sprawdziłem sterowniki - są aktualne, później je odinstalowałem, które po restarcie komputera zainstalowały się automatycznie. Odinstalowałem Logitech Options, ale niestety to nie pomogło.

Edytowane przez Kam U
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...