Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Microsoft Plus! dla Windowsa XP w 2021 roku


Przejdź do rekomendacji Rozwiązane przez SeNioR,
Rekomendowane odpowiedzi

Skąd można pobrać Microsoft Plus! dla Windowsa XP w 2021 roku? Brakuje mi kompozycji z Windowsa 98 SE jak Tajemniczy pokój i Niebezpieczne zwierzę i wiele innych.

Czy dla Windowsa 10 Pro 64 dałoby się zastosować takie kompozycje? Od przejścia z Windowsa 98 SE do XP był bardzo duży skok stabilności i taką ilość pochwał w dniu premiery Windowsa XP już nie powtórzył ani Windows 7 ani 10 ale wielu użytkowników narzekało na usunięcie tych kompozycji z C:\Program Files\Plus z Windowsa XP które były w Windowsie 98 SE?

Microsoft Plus! for Windows XP w 2021 roku

Microsoft Plus! wciąż może zostać aktywowany. Po 18 latach. Gdyby ktoś z was jakimś trafem posiadał płytę instalacyjną z którymś z pakietów Microsoft Plus! dla XP-ka, to okazuje się, że po dziś dzień może bezproblemowo narzędzia zainstalować i aktywować. Przez system telefoniczny. Dokładnie tak, jak samego Windowsa XP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rekomendowana odpowiedź

Dodatki Microsoft Plus! wydawane były na płycie CD. Wsparcie dodatku trwało od 2001 do 2007 roku więc dla nowszych systemów nigdy nie powstało bo nie było takiej potrzeby. Jak dobrze się poszuka to w sieci można znaleźć jeszcze obraz ISO dla Windows XP ale w języku angielskim.

Na płycie znajdowały się dodatki typu: Themes, Screen Savers, Voice Command for Windows Media Player, Personal DJ, MP3 Converter, CD Label Maker, Speaker Enhancement, Visualizations for Windows Media Player, Skins for Windows Media Player, Hyperbowl, Russian Square, Labyrinth.

Microsoft Plus! CD

Dnia 14.12.2020 o 17:38, kacper6768 napisał:

Czy dla Windowsa 10 Pro 64 dałoby się zastosować takie kompozycje?

Nie. Większość tych dodatków została dodana w standardzie w późniejszych wersjach systemu. Nie ma możliwości ani sensu instalowania ich na Windowsie 10.. Dodatki do Windows 10 możesz pobrać bezpośrednio z aplikacji Microsoft Store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...