Skocz do zawartości

MovieNinja - Okiem filmowego ninjy


Dazai
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Cześć, postanowiłem sobie założyć bloga, na którym będę pisał o tym jak dany film, serial czy animek mi się podobał, czyli inaczej mówiąc blog z recenzjami. Na chwilę obecną jest mało wpisów, ale dlatego, że przez większość czasu nie miałem dostępu do sprzętu z powodu serwisu więc postaram się jak najszybciej nadrobić. 

Autorem strony, a zarazem jedynym recenzentem jestem ja. Na chwilę obecną z powodu małej ilości tekstu prosiłbym bardziej o sprawdzenie pod względem dostępności jak i prędkości w ładowaniu strony, osobiste wyniki w różnych PageSpeed'ach mnie nie interesują ☺️

Autor: @Lord Fenrir

Tematyka: Recenzje filmowe, seriali i animków

Link: MovieNinja

Możecie przy okazji po lajkować FacebookaTwittera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Ekspert

Cześć. Trochę się zmieniło. Po ponad dwumiesięcznej przerwie, spowodowanej mniejszymi lub większymi sprawami prywatnymi, pojawiła się nowa recenzja, która będzie tak jakby początkiem nowego stylu, z którym wciąż walczę. Wcześniejsza forma tekstu była tym czego chciałem uniknąć, profesjonalną karykaturą zamiast luźną opinią, co miałem w zamiarze tworzenia tego portalu. Zobaczę jak to się przyjmie, jeszcze nie reklamuje bloga na serwisach społecznościowych choć jak zostawicie lajka czy followa na twitterku to nie będę narzekał  

Zmienił się skin, planowałem własny ale zabrakło czasu dlatego lekko zmodyfikowałem już istniejący, darmowy motyw, który swoją drogą jest bardzo elegancki, lecz posiada kilka szczegółów, które trzeba poprawić. 

Cóż, możecie wyrazić opinię na temat nowego formatu recenzji, bo jak wspomniałem wcześniej będę zmierzał właśnie w tym kierunku niżeli wracać do poprzedniego.

Pomocne linki:

Blog: MovieNinja

Facebook: MovieNinja - Strona główna | Facebook

Twitter: https://twitter.com/movieninjablog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×