Skocz do zawartości
Daniel

Mystery Manor

Polecane posty

Daniel

dr.gif

W ostatnim czasie doszedłem do wniosku, że “lubienie” twórców gier na facebooku przynosi pewne profity. To tam bowiem publikowane są często newsy na temat nowych produkcji deweloperów z całego świata i tymże kanałem dowiedziałem się o najnowszym dziele od Game Insight International (to ci od My Railway) zatytułowanym Mystery Manor. Jest to gra typu “ukryte przedmioty” (ang hidden objects) w której będziemy rozwiązywali zagadki skrywane wśród murów tytułowego tajemiczego dworu w którym w ostatnim czasie miało miejsce sekretne wydarzenie w wyniku którego zaginął uwielbiany przez mieszkańców Mister X. Przed nami cała masa ciekawych łamigłówek do rozwiązania i przedmiotów do znalezienia. Warto zaznaczyć, że gra nigdy się nie skończy – będziemy odwiedzali kolejne pomieszczenia i trafiali na kolejne tropy, a w międzyczasie twórcy będą w kolejnych aktualizacjach dodawali nowe lokacje. I to wszystko za darmo

W czasie naszej przygody towarzyszył nam będzie cały czas dreszczyk atmosfery zagadkowości, a to za sprawą świetnych grafik i fabuły z drugim, ukrytym dnem. Nasza rola będzie przypominała pracę detektywa, stąd też przez cały czas będą nas zaskakiwały nowe poznawane fakty. Twórcy gry bardzo się postarali i przyłożyli do Mystery Manor, gdyż znajdziemy tu bogactwo przedmiotów do wyszukania (naprawdę wielkie ilości), a także innych zadań do rozwikłania. Na swojej drodze poznamy dziesiątki postaci z nowymi misjami dla nas ale i te liczby nie są określone, bo wraz z aktualizacjami świat w grze będzie się powiększał. Korzystając z funkcji socjalnych możemy powiązać nasze konto w grze z kontem któregoś z przyjaciół, który będzie nam mógł pomagać.

Podsumowując, nowość od Game Insight International jest naprawdę świetną propozycją i już zaliczyła udany debiut, notując wczoraj tuż po premierze kilka tysięcy pobrań. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...