Jump to content
Me Gusta

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations

Recommended Posts

Me Gusta

Dane Techniczne

Producent: CyberConnect2

Wydawca: Namco Bandai

Gatunek gry: bijatyka

Data wydania oryginału: 23 luty 2012

Data wydania polskiego: 30 marzec 2012

Tryby gry: single player / multiplayer

Opis Produktu

Naruto jest jednym z najbardziej popularnych anime (i mang) nie tylko w Japonii, ale i na całym świecie. Fenomen młodego ninja-jinchuuriki nie ominął nawet Polski. Do tego trudno byłoby nie wykorzystać tak wdzięcznego materiału na grę.

Gier sygnowanych marką Naruto nazbierało się już sporo na wszystkich platformach. Seria Ultimate Ninja Storm to tytuły przeznaczone dla PS3 oraz X360. Po dwóch całkiem dobrych odsłonach, szykuje się trzecia o podtytule Generations. Czego możemy się po niej spodziewać?

Magia muzyki

Jak zawsze w odsłonach NUNS, i tym razem nie zabraknie osobno zaprojektowanej muzyki, jaka świetnie będzie trzymać klimat rozgrywki. Nigdy wszak nie lubiłam, kiedy wykorzystywano utarte motywy znane z filmów/seriali. Lepiej inspirując się nimi, stworzyć coś świeżego i dopasowanego. O tym na szczęście twórcy nie zapomnieli. Bohaterowie przemówią do nas oryginalnymi głosami z japońskiego lub angielskiego dubbingu anime. Wybór należeć będzie do nas. Ja zdecydowanie wolę ten oryginalny i ten też polecam włączyć.

nunsg_04.jpg

Źródło : http://swiatgry.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel

Grafika całkiem przyjemna, opis zachęcający i ciekawy. Na pewno zagram.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...