Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Nie mogę przesłać filmu na fanpage jako Zdjęcie w tle. (Cover).


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez ARISovsky,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Nie mogę przesłać filmu na fanpage (Facebook) jako zdjęcie/okładka w tle (Cover). Pokazuje się taki komunikat 

Nie można przesłać zdjęć. Pliki zdjęć nie mogą być większe niż 4 MB i muszą być zapisane w formacie JPG, PNG, GIF, TIFF, HEIF lub WebP.

A plik wyjściowy to MP4. Jak mam to wykonać, aby było dobrze?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Rozwiązanie

@Militarny

Nie każdy może ustawić wideo w tle na Facebooku. Funkcja ta jest wprowadzana stopniowo i spotkamy ją na stronach, nie na profilach. Aby sprawdzić, czy możesz zmienić tło na FB na film, musisz przyjrzeć się przyciskowi, który pojawia się po najechaniu myszką na zdjęcie w tle.

Jeśli przycisk pokazuje nie tylko ikonę aparatu, ale również ikonę kamery, możesz skorzystać z funkcji zmiany tła na wideo. Czyli “Wybierz spośród filmów” oraz “Prześlij zdjęcie/film.

Wymiar wideo w tle

Aby wideo w tle wyświetlało się prawidłowo, musi spełniać określone wymagania Facebooka. Jego długość powinna wynosić od 20 do 90 sekund. Natomiast wymiarami rekomendowanymi są 820x312 pikseli i 820x462 pikseli. Jeśli film nie będzie spełniać tych wymagań, nie pojawi się w tle na FB. Wyświetli się za to komunikat informujący o niepowodzeniu.

Source: Tło na FB w formie wideo – jak je ustawić?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...