Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Nie możesz teraz skorzystać z tej funkcji. Facebook.


Przejdź do rekomendacji Rozwiązane przez SeNioR,
Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem dzisiaj taki komunikat na Facebooku: Nie możesz teraz skorzystać z tej funkcji. Ograniczamy liczbę publikowanych postów, dodawanych komentarzy i innych działań podejmowanych w danym okresie czasu, aby chronić społeczność przed spamem. Możesz spróbować później.

Stało się to po tym jak chciałem dodawać kilkaset osób dziennie do znajomych i też pisać tyle wiadomości do kilkuset osób dziennie.

Nie możesz teraz skorzystać z tej funkcji - Facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie - po co?

Tego ograniczenia nie da się znieść. Jest to przeciwko botom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczepiam obce osoby żeby mi kobity szukali ale żeby coś z tego było to trzeba napisać co bardzo dużej ilości osób. Albo ktoś chce pomóc ale nie zna albo boją się pisać z obcymi albo mają mnie za boota albo się okazuje że jak jest to dzieciata albo brzydka albo z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kacper6768 Chłopie ty na serio myślisz że "wyrwiesz" dziewczynę na bota na FB?

Bardzo dobrze że taki anty bot istnieje - między innymi na takie osoby.

Życie pisze samemu scenariusze i jak życie będzie chciało to znajdziesz kogoś na swojej drodze a moim zdaniem nękanie osób na FB nie jest dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ominąć ograniczenia mam 3 konta na fb ale więcej założyć się nie da i jeszcze na olx zagaduję o sprawy kobitowe ale tam poogłaszali jakieś pierdoły i tylko o tych pierdołach chcą pisać i ja kieruję rozmowę na temat kobit i te osoby się na mnie wściekają.

Mam 28 lat i jestem jeszcze prawiczkiem to przecież nie będę 40 lat czekał albo dłużej tym bardziej że jestem bezrobotny i tak mi się przykrzy że nie mogę wytrzymać.

Znalazłem jeszcze w internecie adresy do sołtysów i już napisałem listy i gdy będzie cieplej to sobie rowerem je porozwożę na na te inne pobliskie adresy co tam różne dziady się jako firma poogłaszali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużego doświadczenia z dziewczynami nie posiadam bo mam zaledwie 22 lata i póki co żadnej na swojej drodze nie spotkałem (może to przez moją nieśmiałość ale mniejsza o to) ale jako zwykły człowiek powiem Ci jedno - według mnie obierasz jedną z najgorszych możliwych metod - (po tym co piszesz) utwierdza mnie w przekonaniu że tak właśnie jest.

Wiedz o tym że każdy człowiek ma swoje potrzeby - między innymi rozmowę o różnych rzeczach, które nie do końca nas interesują ale w ten sposób pozwalają nam poznać tę osobę i poznać zainteresowania itp.

Posiadanie dziewczyny to nie kupno czegoś w sklepie. Takie relacje buduje się przez długi czas właśnie poprzez rozmowę, spotkania (choć teraz w czasie covid o to może być ciężko).

Wiadomo, nie zawsze się będzie ona kleiła ale przecież nic nie jest idealne.

Przede wszystkim przestań nękać w ten sposób kobiety bo umrzesz jako prawiczek - a tego chyba nie chcesz.

Skończ z tym, odpocznij sobie mentalnie i zadaj sobie zajebiście ważne pytanie - czego ty tak na prawdę chcesz od tych kobiet? Bo z tego co piszesz to wygląda to na szukanie przygód na jedną noc.

Zacznij od nowa w normalny i cywilizowany sposób.

Załóż prawdziwe konto na FB czy Tinderze - bądź naturalny i szczery bo sztucznością to dużo nie zdziałasz.

Twój temat zamykam i kolejny o podobnej tematyce, nawiązujący do nękania innych w internecie będzie blokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Rekomendowana odpowiedź

Komunikat wyraźnie mówi iż Facebook ograniczył możliwość podejmowania niektórych interakcji z powodu zbyt szybkiego działania w przypadku niektórych czynności jak wysyłanie zaproszeń, pisanie od dużej ilości osób, komentowania, polubienia i tym podobne. 

Blokady nie da się zdjąć samemu, jest ona czasowa i nakładana przez bot (AI - sztuczną inteligencję) przeważnie na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...