Skocz do zawartości
Forum komputerowe

Nie możesz teraz skorzystać z tej funkcji. Facebook.


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym na Facebook dodawać kilkaset osób dziennie do znajomych i też pisać tyle wiadomości do kilkuset osób dziennie ale się nie da.

Nie możesz teraz skorzystać z tej funkcji. Ograniczamy liczbę publikowanych postów, dodawanych komentarzy i innych działań podejmowanych w danym okresie czasu, aby chronić społeczność przed spamem. Możesz spróbować później.

zzzz.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, NikitaRR napisał:

Zasadnicze pytanie - po co?

Zaczepiam obce osoby żeby mi kobity szukali ale żeby coś z tego było to trzeba napisać co bardzo dużej ilości osób. Albo ktoś chce pomóc ale nie zna albo boją się pisać z obcymi albo mają mnie za boota albo się okazuje że jak jest to dzieciata albo brzydka albo z daleka.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Administrator

@kacper6768 Chłopie ty na serio myślisz że "wyrwiesz" dziewczynę na bota na FB?

Bardzo dobrze że taki anty bot istnieje - między innymi na takie osoby.

Życie pisze samemu scenariusze i jak życie będzie chciało to znajdziesz kogoś na swojej drodze a moim zdaniem nękanie osób na FB nie jest dobrym pomysłem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby ominąć ograniczenia mam 3 konta na fb ale więcej założyć się nie da i jeszcze na olx zagaduję o sprawy kobitowe ale tam poogłaszali jakieś pierdoły i tylko o tych pierdołach chcą pisać i ja kieruję rozmowę na temat kobit i te osoby się na mnie wściekają.

Mam 28 lat i jestem jeszcze prawiczkiem to przecież nie będę 40 lat czekał albo dłużej tym bardziej że jestem bezrobotny i tak mi się przykrzy że nie mogę wytrzymać.

Znalazłem jeszcze w internecie adresy do sołtysów i już napisałem listy i gdy będzie cieplej to sobie rowerem je porozwożę na na te inne pobliskie adresy co tam różne dziady się jako firma poogłaszali.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Administrator

Dużego doświadczenia z dziewczynami nie posiadam bo mam zaledwie 22 lata i póki co żadnej na swojej drodze nie spotkałem (może to przez moją nieśmiałość ale mniejsza o to) ale jako zwykły człowiek powiem Ci jedno - według mnie obierasz jedną z najgorszych możliwych metod - (po tym co piszesz) utwierdza mnie w przekonaniu że tak właśnie jest.

Wiedz o tym że każdy człowiek ma swoje potrzeby - między innymi rozmowę o różnych rzeczach, które nie do końca nas interesują ale w ten sposób pozwalają nam poznać tę osobę i poznać zainteresowania itp.

Posiadanie dziewczyny to nie kupno czegoś w sklepie. Takie relacje buduje się przez długi czas właśnie poprzez rozmowę, spotkania (choć teraz w czasie covid o to może być ciężko).

Wiadomo, nie zawsze się będzie ona kleiła ale przecież nic nie jest idealne.

Przede wszystkim przestań nękać w ten sposób kobiety bo umrzesz jako prawiczek - a tego chyba nie chcesz.

Skończ z tym, odpocznij sobie mentalnie i zadaj sobie zajebiście ważne pytanie - czego ty tak na prawdę chcesz od tych kobiet? Bo z tego co piszesz to wygląda to na szukanie przygód na jedną noc.

Zacznij od nowa w normalny i cywilizowany sposób.

Załóż prawdziwe konto na FB czy Tinderze - bądź naturalny i szczery bo sztucznością to dużo nie zdziałasz.

Twój temat zamykam i kolejny o podobnej tematyce, nawiązujący do nękania innych w internecie będzie blokowany.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...