Skocz do zawartości

NK zmienia regulamin! Twoje konto może zostać usunięte.


SeNioR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Założyciel
Opublikowano
Opublikowano

Cześć. Pamiętacie jeszcze NK.pl (Nasza-Klasa)? Nawet jeżeli nie to sprawdźcie e-mail bo może otrzymaliście wiadomość o zmianie regulaminu NK.pl. W nowym regulaminie pojawił się zapis o automatycznym usuwaniu nieaktywnych kont.

Poniżej treść wiadomości.

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 2 miesiące tj. 17 maja 2021 roku zostanie zmieniony Regulamin Serwisu NK.pl. Zapowiadane zmiany polegają na:

wprowadzeniu automatycznego usuwania nieaktywnych Kont, do których Użytkownik nie logował się powyżej 24 miesięcy - art. 7.5. i art. 8.9. Regulaminu Serwisu NK.pl;

ujednoliceniu czasu trwania Usług płatnych Goście, Goście Plus, Prezent, Super Zdjęcie na okres 30 dni (usunięcie z katalogu ww. usług okresów świadczenia 60, 90 lub 180-dniowych, co nie skraca usług nabytych przed zmianą) – art.4.1 Regulaminu Usług Płatnych – Załącznik nr 7 Regulaminu Nk.pl

Możesz jeszcze odzyskać Twoje Konto, mimo że nie logowałeś się do NK.pl przez ponad 2 lata – zaloguj się lub skorzystaj z narzędzia przywracania hasła https://nk.pl/recover. Jeżeli tego nie zrobisz, po upływie 2 miesięcy od dziś Twoje Konto zostanie usunięte z Serwisu NK.pl w całości (z całą zawartością Konta, m.in.: ze skrzynką, wizytówką, zapisem aktywności w Serwisie).

Zmiany Regulaminu NK.pl są uzasadnione bezpieczeństwem danych i prywatności. Z wprowadzanymi zmianami możesz zapoznać się tutaj: Projekt zmienionego regulaminu
Użytkownik, który nie akceptuje zmian ma prawo wypowiedzenia usługi Serwisu NK.pl do 17.05.2021 r. w sposób opisany w art. 8 pkt 5 i 6 Regulaminu.
Administrator Twoich danych osobowych – Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu NK.pl. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zespół nk.pl

Źródło: nk.pl

Więcej informacji: Zmiana regulaminu NK.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Założyciel
Opublikowano
Opublikowano

Pani Renato, nie można już odzyskać żadnych danych. Pani dane w tym zdjęcia przepadły bezpowrotnie. 

Onet informował o zamknięciu portalu NK 2 miesiące z wyprzedzeniem, po to aby użytkownicy mieli czas na zrobienie kopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość GoaCDtTd
Opublikowano
Opublikowano

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×