Skocz do zawartości
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

NK zmienia regulamin! Twoje konto może zostać usunięte.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Pamiętacie jeszcze NK.pl (Nasza-Klasa)? Nawet jeżeli nie to sprawdźcie e-mail bo może otrzymaliście wiadomość o zmianie regulaminu NK.pl. W nowym regulaminie pojawił się zapis o automatycznym usuwaniu nieaktywnych kont.

Poniżej treść wiadomości.

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 2 miesiące tj. 17 maja 2021 roku zostanie zmieniony Regulamin Serwisu NK.pl. Zapowiadane zmiany polegają na:

wprowadzeniu automatycznego usuwania nieaktywnych Kont, do których Użytkownik nie logował się powyżej 24 miesięcy - art. 7.5. i art. 8.9. Regulaminu Serwisu NK.pl;

ujednoliceniu czasu trwania Usług płatnych Goście, Goście Plus, Prezent, Super Zdjęcie na okres 30 dni (usunięcie z katalogu ww. usług okresów świadczenia 60, 90 lub 180-dniowych, co nie skraca usług nabytych przed zmianą) – art.4.1 Regulaminu Usług Płatnych – Załącznik nr 7 Regulaminu Nk.pl

Możesz jeszcze odzyskać Twoje Konto, mimo że nie logowałeś się do NK.pl przez ponad 2 lata – zaloguj się lub skorzystaj z narzędzia przywracania hasła https://nk.pl/recover. Jeżeli tego nie zrobisz, po upływie 2 miesięcy od dziś Twoje Konto zostanie usunięte z Serwisu NK.pl w całości (z całą zawartością Konta, m.in.: ze skrzynką, wizytówką, zapisem aktywności w Serwisie).

Zmiany Regulaminu NK.pl są uzasadnione bezpieczeństwem danych i prywatności. Z wprowadzanymi zmianami możesz zapoznać się tutaj: Projekt zmienionego regulaminu
Użytkownik, który nie akceptuje zmian ma prawo wypowiedzenia usługi Serwisu NK.pl do 17.05.2021 r. w sposób opisany w art. 8 pkt 5 i 6 Regulaminu.
Administrator Twoich danych osobowych – Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu NK.pl. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zespół nk.pl

Źródło: nk.pl

Więcej informacji: Zmiana regulaminu NK.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Gdzie teraz odzyskam wszystkie zdjęcia!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Renato, nie można już odzyskać żadnych danych. Pani dane w tym zdjęcia przepadły bezpowrotnie. 

Onet informował o zamknięciu portalu NK 2 miesiące z wyprzedzeniem, po to aby użytkownicy mieli czas na zrobienie kopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...