Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Nowa giełda kryptowalut CoinDeal wystartowała.


Rekomendowane odpowiedzi

Platforma CoinDeal wystartowała w marcu 2018, już po trzech miesiącach znalazła się na wysokiej pozycji w światowym rankingu CoinMarketCap, a dzienny wolumen osiąga nawet do 10.000.000 USD! Jej założyciele – Adam Bicz, Kajetan Maćkowiak i Filip Dzierżak – od wielu lat rozwijają biznesowe projekty w oparciu o technologię blockchain.

Użytkownicy są najważniejsi

Platforma oferuje swoim nowym oraz stałym użytkownikom częste promocje i program partnerski, w którym za zaproszenie swoich znajomych do rejestracji i handlu, otrzymać można 20% ich opłat transakcyjnych.Użytkownikom oferowane są przejrzyste fundusze oraz najbardziej zaawansowane standardy bezpieczeństwa.

Korzystający z giełdy są chronieni złożonymi wymaganiami dotyczącymi haseł, obowiązkowymi 2FA (dwuetapowe uwierzytelnienie), potwierdzeniami e-mailowymi potrzebnymi do wypłat i ostrzeżeniami o próbach zalogowania się z różnych adresów IP niż zwykle.

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

CoinDeal

W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów użytkownicy mogą liczyć na szybkie wsparcie zespołu technicznego, dostępnego 24/7, komunikującego się w kilku językach. Giełda rozbudowuje swój, już barwny na tle innych giełd, kanał na YouTube – gdzie poza animacjami i ogólnymi tutorialami, użytkownik znajdzie wkrótce poradniki i niezbędne informacje ze świata kryptowalut.


Giełda założona została na Cyprze, gdzie znajduje się jej główna siedziba. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj. Obecnie trwają prace nad otrzymaniem licencji FINMA (instytucja regulująca działalność w obszarze finansów) w Szwajcarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...