Skocz do zawartości
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Nowy laptop nie chce się łączyć z siecią WiFi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem z połączeniem sie z siecią WiFi  Mianowicie mam nowego laptopa od początku wszystko działało ok po około 2 tygodniach nie moge sie połączyć z siecią wifi w hotelu pracowniczym która wcześniej działała i u innych nadal działa.

Wszystkie inne próby tzn hotspot przez mój telefon i kolegów działa ale ta jedna siec przestała po połączeniu pisze wymagana akcja uruchom przeglądarke internetową aby kontynuować i po uruchomieniu wyskakuje sieć fritzbox i jest napisane zeby podać kod że niby za dużo korzystałem i wyczerpałem limit problem trwa od 3 tygodni będoc w domu na weekendy działa bez problemu z wifi domowym tylko ta jedna siec nagle ma problem.

Próbowałem przywrócic ustawienia fabryczne naprawe i przywracanie systemu ale punktów przywracania nie ma a przy próbie fabrycznych ustawien z chmury albo z dysku wyskakuje błąd ze nie udało sie.

Czy ktos może powiedzieć jaki jest powód że nagle przestało sie łączyć z tą siecią a z innymi działa ? dodam ze próbowałem na innych przeglądarkach i czasem zaskoczyło np youtube albo facebook ale po chwili nic znowu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(edytowane)

Raczej to kwestia routera i wprowadzonych ograniczeń, gdyż na innych sieciach i hot spocie działa prawidłowo. Przywracanie systemu do ustawień fabrycznych lub Punktów Przywracania bezcelowe. Możesz co najwyżej zmieniać adres MAC którymś programem i powinno to obejść limit.  🙂 

Edytowane przez Bromidum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia limitów w hotelu ktoś Ci kaganiec założył spróbuj użyć opcji używania losowych adresów MAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(edytowane)

ale wszyscy inni korzystaja a szef to na okrągło i jest ok a ja mam tylko problem

na telefonie sie łączy z tą siecią a na laptopie nie.

teraz przez firefoxa odpala mi youtube i jeszcze dwie strony i czasami google więc to nie moze być wina limitu na routerze

Edytowane przez Mariusz Wiktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...