Skocz do zawartości

Nowy wygląd na forum. Konkurs na layout?


sNk✯
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dziś wpadłem na mały pomysł mianowicie na forum jest dużo webmasterów grafików dużo osób robi zlecenia dzięki tej stronie na różnorakie projekty ( sam Dzieki temu forum zleciłem wykonanie projektu ) czy nie można by było na przykład stworzyć jakiegoś stylu pod Te Forum , Tak wiem to jest forum webmasterskie i służy do pomocy i rozwiązywaniu problemów nie po to żeby oglądać szatę graficzną nie musi to być styl jakiś nie wiadomo jaki po prostu można by było urozmaicić aktualne forum z podstawowa kolorystyka czymś innym nawet miłego dla oka wyglądającego przecież mamy tylu fachowców którzy jak wyżej nadmieniłem kawałek chleba przy tym zarobią - byłaby to jakaś lekka rekompensata dla tego forum. Zawsze przykładowo można by było zrobić to w formie konkursu lub coś w tym stylu . No i to tyle moich wypocin   Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualny szablon spełnia wszelkie wymagania. Jest nowoczesny i przejrzysty. Był też przez dłuższy okres czasu udoskonalany i nie zawiera praktycznie żadnych błędów. Czego chcieć więcej?

Jedynie z mojej strony chciałbym dodać, że z racji iż przez większość czasu jestem na forum gdy jest wieczór lub noc. W przyszłości wypadałoby dodać 'tryb nocny'. Co wy o tym sądzicie? Jasność strasznie bije po oczach w godzinach wieczornych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SeNioR napisał:

Propozycja odrzucona, jednak @Shinobi ma rację co do trybu nocnego, sam często po przejściu z forum na forum naglę mrużę wzrok bo mnie razi.

 

 

No ciemna wersja by sie przydała @SeNioR  .

CSS pozmieniać i voilla .

Edytowane przez XwReK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×