Skocz do zawartości
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Ocena projektu strony internetowej w Figma (Wizytówka)


Przejdź do rekomendacji Rozwiązane przez ARISovsky,
Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wykonałem projekt strony internetowej pod siebie. Coś w stylu wizytówki(?) - Nie mam kompletnie pojęcia jak to nazwać.

Projekt został wykonany w programie Figma. Wszystko zostało wykonane przeze mnie oprócz ikonek w stopce (te wziąłem z community figma "Social Icons"). Czcionka użyta: Sansation Light.

Mam nadzieje, że jakoś mi to wyszło 😅 Nie ma tu cudów ale równocześnie wydaje mi się, że fajnie to wygląda.

Jeżeli jakość by się popsuła: https://www.behance.net/gallery/139065555/Strona-Internetowa-Letaryat

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest bardzo mało treści i wszystko jest strasznie duże, a pomimo tego dalej jest sporo wolnej przestrzeni. Jeśli jest to Twój pierwszy taki projekt lub się tym kompletnie nie zajmujesz i tylko tak o sobie zrobiłeś to w sumie nie jest najgorzej. Moje pierwsze projekty wyglądały podobnie. Przeglądnij sobie prace tego typu na behance doświadczonych grafików żeby zobaczyć jakie aktualnie są trendy i co poprawić lub czego się oduczyć, bo też ten Twój projekt wygląda jak sprzed kilku dobrych lat. Życzę powodzenia i udanego dalszego rozwoju! 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rekomendowana odpowiedź

Ogólnie to zamysł nie jest zły, ale dużo tu brakuje. Na pewno kolory wybrałbym inne jeżeli to ma być wizytówka/portfolio. Do tego tak jak napisał wyżej K1ngu wszystko jest duże tj. font, ikony i odstępy przez co miejscami jest pusto w projekcie. 

Nie wiem, która to już Twoja praca, ale jeżeli początki to nie ma tragedii. Każdy w końcu od czegoś w życiu zaczynał.

Co do reszty to przede wszystkim zawsze stosuj marginesy by nie wychodzić poza nie i stałą szerokość, którą posługują się teraz graficy w projektach. Podglądaj to co jest teraz modne, jaki rozmiar fontu stosować w swoich projektach, jakie kolory są teraz popularne. Zobaczysz, że za jakiś czas gdy się do tego przyłożysz będziesz robił fajne layouty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zbyt dużo niewykorzystanego miejsca i brak pomysłu na jego zagospodarowanie. Dużo niedoskonałości i złe proporcje. Wygląda jak projekt Portfolio OnePage ale bez żadnego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...