Skocz do zawartości

Oferta od nazwa.pl - Pakiet Bezpieczna Domena za 0 zł


nazwa.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Działasz lokalnie czy na skalę swojego kraju?
Wybierz domenę w nazwa.pl i pokaż swoim klientom skąd jesteś!

Co trzecia domena w Polsce jest rejestrowana w nazwa.pl. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich klientów i dołącz do nas. Prowadzisz swoją działalność na skalę całego kraju? Wybierz domenę z rozszerzeniem .pl, a jeśli rozwijasz biznes lokalny, zdecyduj się na domenę regionalną. Poznaj najnowsze rozwiązania technologiczne i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Pokaż skąd jesteś!

Bezpieczna domena w nazwa.pl:

 • certyfikat SSL bez dodatkowych opłat
 • zabezpieczenie CAA
 • ochrona DNSSEC
 • utrzymanie na serwerach DNS Anycast
 • konto pocztowe o pojemności 25 GB

Znajdź swoją bezpieczną domenę za 0 zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Założyciel

@włoszka domena jest na okres 12 miesięcy w promocji "Nawet 5 domen polskich za 0 zł przez rok!". Klikając w link tam wszystko pisze.

Jak chcesz zapłacić za domenę to w koszyku ustaw że chcesz kupić domenę od razu na 2 lata wtedy do zapłaty będziesz miał już 100 zł   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

 • Ostatnio przeglądający

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
 • Podobna zawartość

  • Witajcie, co sądzicie o serwerach VPS w nazwa.pl np. o ofercie: NVMe Start
   Czy normalnie można tam postawić stronę WWW i nie obawiać się o jakieś ataki DDoS (coś tego typu)
  • Otrzymałem od nazwa.pl e-maila o wygasającej domenie i treść:
   Przypominamy, że brak wpłaty za przedłużenie jest równoznaczny z rozwiązaniem umowy świadczenia usługi. Wiąże się to z zablokowaniem, a następnie bezpowrotnym usunięciem usługi głównej i powiązanych z nią usług dodatkowych wraz ze wszystkimi treściami.
   Co znaczy blokada usługi głównej i usług dodatkowych?
  • Nazwa.pl, jedna z największych firm hostingowych w Polsce zapowiedziała zwiększenie nakładów na innowacyjne rozwiązania. W planach jest między innymi wdrożenie chmury publicznej i prywatnej, Kubernetes, usług SaaS, Serverless czy Content Delivery Network (CDN).
   Łączny budżet na rozwój technologiczny wyniesie ponad 12 milionów złotych.
  • Witam! Dręczy mnie takie pytanie. Czy jak bym zamówił darmową domenę .pl w ramach promocji na nazwa.pl to czy muszę ją przedłużyć czy po prostu zrezygnować i cieszyć się domeną za 0 zł przez rok?
  • Witam, Dostałem maila od nazwa.pl związanego wejściem z RODO o tym, że musza zrobić audyt za który mam zapłacić ponad 2500 zł oraz płacić 500 zł miesięcznie. Czy to w ogóle jest legalne taka zmiana w opłatach? Dostał ktoś podobnego maila? Proszę o pomoc  
   TREŚĆ MAILA:
   Szanowni Państwo,
   z uwagi na rozpoczęcie obowiązywania od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) nazwa.pl informuje o konieczności dostosowania się zarówno dostawcy, jak i użytkownika usługi do zasad wynikających z tego rozporządzenia.
   Mając na uwadze fakt, że posiadają Państwo usługę sklepu, w ramach której przetwarzają Państwo dane osobowe, nazwa.pl informuje, iż konieczne będzie przeprowadzenie procesu audytu tych danych. Audyt zostanie przeprowadzony przez zespół specjalistów w zakresie bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych. Na podstawie tego audytu, zostanie podjęta decyzja, czy zakres przetwarzanych przez Państwa danych pozwala na dalsze świadczenie usługi sklepu.
   Przeprowadzeniem audytu zajmie się profesjonalnie przygotowany zespół specjalistów w zakresie przetwarzania danych osobowych. W efekcie, otrzymają Państwo gwarancję, że dane będą przetwarzane i przechowywane zgodnie z nowymi przepisami prawa. Usługa audytu jest podyktowana koniecznością dochowania należytej staranności w ocenie przetwarzania danych, jest czasochłonna, może potrwać nawet do 14 dni i wiąże się z koniecznością uiszczenia jednorazowej opłaty w wysokości 2 000 zł + 23% podatku VAT.
   Dodatkowo nazwa.pl informuje, że po pozytywnym wyniku audytu przesłana zostanie do Państwa umowa Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych. Umowa zostanie przygotowana przez dedykowany zespół prawny. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że wszystkie dane będą przechowywane i przetwarzane w prawidłowy sposób przez cały okres świadczenia usługi Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych. Miesięczny koszt usługi Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych wynosi 500 zł + 23% podatku VAT.
   Proforma za usługę audytu zostanie do Państwa wysłana w następnej wiadomości e-mail, a wzór nowej umowy Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych znajduje się w załączniku. Płatność powinna zostać uregulowana do 02.05.2018 r., aby możliwe było przeprowadzenie procesu audytu, przygotowanie i podpisanie umowy przed datą rozpoczęcia obowiązywania nowych przepisów, tj. 25.05.2018 r.
   Oprócz wspomnianych wcześniej dokumentów, w załączniku znajdują się również: nowy Regulamin sklepu internetowego oraz Ogólne Warunki Umów dostosowane do nowych regulacji prawnych.
   Brak zawarcia umowy Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych będzie skutkować zaprzestaniem świadczenia usługi sklepu przeznazwa.pl z dniem 25.05.2018 r. Nazwa.pl jednocześnie informuje, że opłata, którą Państwo ponieśli zostanie zwrócona proporcjonalnie do niewykorzystanego okresu abonamentowego. Zgodnie ze zmianami wprowadzonymi w regulaminie umowa o świadczenie usługi sklepu może zostać wypowiedziana drogą elektroniczną.
   W razie jakichkolwiek pytań do Państwa dyspozycji pozostaje Dział Obsługi Klienta:
   Adres e-mail: kontakt@nazwa.pl
   Numer telefonu: 801 33 22 33 / 22 454 48 10.
 • Najnowsze tematy

 • Ostatnio rozwiązane

×