Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

[PHP] Websocket, NodeJS, monitorowanie połączeń.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Od kilku dni wgryzam w się w dziedzinie websocket. No i wszystko spoko, tylko, wciąż nie mogę znaleźć odpowiedzi na problem jaki posiadam ze swoim zadaniem.

Dla lepszej wyobraźni tego co potrzebuje, zrobiłem prosty diagram. Słaby jestem w tłumaczeniu to myślę, że pomoże. Mianowicie..

Mam server Node JS, do niego połączone są przykładowo dwoje użytkowników, "Player 1", "Player2" za pomocą websocket. Następuje wymiana komunikacja między Node JS a nimi. Mamy też komputer zdalny "PC remote control", i za pomocą implementacji w PHP, łącze się do Node JS, aby mieć podgląd co się dzieje na lini Player1/Player2 - NodeJS, chcę widzieć co tam się dzieje na łączu, taki monitoring, na tym komputerze zdalnym, widzę działania tych playerów, mogę nawet wysyłając komunikat zamknąć komputery Player1/Player2. Implementację NodeJS - Player1/Player2 mam już ogarniętą. Problem tkwi, jak używając framework Laravel, mogę zaimplementować właśnie tą kontrolę, monitoring połączeń na lini NodeJS - Player1/Player2.

Szperałem po necie i niestety ciekawych rozwiązań nie znalazłem, nie mam pomysłu na to. Chętnie posłucham innych kolegów, z doświadczeniem co by tutaj zrobić.

Z góry wielkie dzięki, Czołgiem!

post-31791-1430862263,5966_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten link znam doskonale ale nie ratuje mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...