Skocz do zawartości

Płatności podobne do MicroSMS z wypłatą na PayPal


aidis steam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, sNk✯ napisał:

simpay.pl obsługuje tylko przelewy na konto + odprowadza podatek.

Która firma nie odprowadza, pozwala na wypłacanie w każdej chwili, a nie na koniec miesiąca? (płatności sms, online)

P.S Kiedyś, na początku ich działalności microsms nie narzekałem, ale na microvps już mocno, także wszystko co z "micro" - bee.

Edytowane przez ShanonWEB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

 • Podobna zawartość

  • Cześć,

   Czy ktoś korzysta z wspomnianego dostawcy płatności MicroSMS? Jeśli tak, to macie kontakt? Odpowiadają Wam na e-maile? 
   Pozdrawiam.
  • Cześć, mam taki kod:
   <?php $product = $database->query("SELECT * FROM `products` WHERE id = '$id'"); if(isset($_POST['buy_button'])) { if((empty($_POST['nick'])) && (empty($_POST['codesms']))) { $error_msg = '<div class="alert alert-danger" role="alert">Wypełnij wszystkie dane z formularza, inaczej prodykt nie zostanie wydany!</div>'; } else { $code = $_POST ['codesms']; if(preg_match("/^[A-Za-z0-9]{8}$/", $code)) { $settings = $database->query("SELECT * FROM `settings`"); if ($s = $settings->fetch_assoc() && $p = $product->fetch_assoc()) { $api = @file_get_contents('http://microsms.pl/api/v2/index.php?userid="'. $s ['microsms_userid'] .'&number="'. $p ['sms_number'] .'"&code="'. $code .'"&serviceid="'. $s ['microsms_serviceid'] .'"'); } if(!isset($api)) { $error_msg = '<div class="alert alert-danger" role="alert">Wystąpił błąd ze strony płatnosci SMS!</div>'; } else { $api = json_decode($api); if(isset($api->error) && $api->error) { $error_msg = '<div class="alert alert-danger" role="alert">'. $api->error->errorCode .' - '. $api->error->message .'</div>'; } else if($api->connect == FALSE) { $error_msg = '<div class="alert alert-danger" role="alert">'. $api->error->errorCode .' - '. $api->error->message .'</div>'; } } if(!isset($errormsg) && isset ($api->connect) && $api->connect == TRUE) { if($api->data->status == 1) { $ok_msg = '<div class="alert alert-success" role="alert">Brawo! Zakupiłes poprawnie daną usługę!</div>'; } else { $error_msg = '<div class="alert alert-danger" role="alert">Przesłany kod jest nieprawidłowy, spróbuj ponownie!</div>'; } } } else { $error_msg = '<div class="alert alert-danger" role="alert">Przesłany kod jest nieprawidłowy, spróbuj ponownie!</div>'; } } Po wypełnieniu formularza i kliknięciu przycisku, wyświetla się taki błąd:
   Notice: Undefined property: stdClass::$error in E:\EasyPHP-Devserver-16.1\eds-www\NetherShop\buy.php on line 65 Notice: Trying to get property of non-object in E:\EasyPHP-Devserver-16.1\eds-www\NetherShop\buy.php on line 65 Notice: Undefined property: stdClass::$error in E:\EasyPHP-Devserver-16.1\eds-www\NetherShop\buy.php on line 65 Notice: Trying to get property of non-object in E:\EasyPHP-Devserver-16.1\eds-www\NetherShop\buy.php on line 65 Co tutaj jest nie tak? @MicroSMS
  • Witam,
   Jak mam odprowadzić podatek dochodowy na microsms cytuję "MicroSMS nie odprowadza podatku dochodowego za klienta. Po stronie partnera leży obowiązek samodzielnego rozliczenia podatku w ramach zrealizowanych wypłat za pośrenictwem serwisu MicroSMS"  -  nigdy jeszcze nie wypłacałem pieniędzy za pośrednictwem tego ani innego hostingu. PS nie wiem w ,którym dziale dać wiec daje tutaj jeżeli niepoprawnie to proszę administratorów o przeniesienie w odpowiedzi dział
  • Witam. Potrzebuję do skryptu wykorzystującego API @MicroSMS dodać wysyłanie wpisanego kodu oraz 1 dodatkowego pola (litery i cyfry) na adres email.
   Skrypt można zobaczyć w TYM miejscu , natomiast jego kod TUTAJ .
   Próbowałem coś samemu naskrobać, ale nie wiem czy dobrze.
  • Szukam sklepu cs go obsługującego api @MicroSMS
 • Najnowsze tematy

 • Ostatnio rozwiązane

  • Cześć. Tak jak pisałem w poprzednim temacie wynika to z tego że brakuje jednej komórki (td) i atrybutu colspan.  Najlepiej będzie skopiować konstrukcję kodu z szablonu index_whosonline i wkleić do szablonu index_birthdays podmieniając tylko zmienne. Poprawiłem już kod przez ACP 👌
  • Edit. Po zmianie wersji PHP z 5.5.... na 7.4, ustawieniu strefy czasowej z GMT -11 na poprawną GMT +1 oraz zmianie formatu czasu na 24 godzinny, e-mail z aktywacją konta przyszedł po 1 sekundzie od zarejestrowania. Także jeżeli ktoś ma podobny problem to ustawicie nowszą wersję PHP i poprawną strefę czasową w ustawieniu Konfiguracja > Formaty daty i czasu.
  • MyBB z tej zmiennej {$mybb->user['avatar']} nie czyta avataru, jeśli użytkownik go sobie nie ustawi. Rozwiązaniem może być zastosowanie pluginu default avatar (w załączniku, zmieniłem kompatybilność na 18* oraz link do domyślnego avatara - na taki, który domyślnie używa MyBB, żeby nie było problemu, że nie ma takiego pliku). Po zainstalowaniu, w sekcji pluginów pod nazwą i opisem jest takie zdanie: Click here to set a default avatar to current users which do not have one selected. - kliknij aby ustawić domyślny avatar dla wszystkich, którzy takiego nie posiadają. Po tym zabiegu wszystko powinno działać. Chodzi o to, że MyBB nie ustawia w polu user['avatar'] domyślnego avatara dla tych, którzy go sobie nie ustawili. Plugin wymusza (poprzez kliknięcie w ten link w sekcji pluginów) zapisanie w bazie w tym miejscu linku do avatara domyślnego, dzięki czemu zastosowana zmienna w szablonie będzie działać prawidłowo. Jakby co to ten plugin, tylko pamiętaj o zmianie kompatybilności i od razu w kodzie pluginu linku do domyślnego avatara. Ale w załączniku jest plugin bez konieczności grzebania w nim. 🙂   Ukryta zawartość Zareaguj na post lub odpowiedz w temacie aby zobaczyć ukrytą zawartość.
×